Haberler

CHP’Lİ OSMAN GÖKMEN SANDIKLI MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ

CHP’Lİ OSMAN GÖKMEN SANDIKLI MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ

CHP İncirliova Belediye Başkan Adayı Osman Gökmen seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Gökmen’in programında Sadıklı Mahallesi vardı. Sandıklı mahallesinde esnaf ve vatandaşlarla buluşan CHP’li Gökmen’e ilgi ve destek gözlerden kaçmadı.

Sandıklı mahallesi buluşmasında Osman Gökmen vatandaşların sorunlarını ve isteklerini dinledi. Kendisine yöneltilen her isteğe ve soruna kayıtsız kalmayacağının altını çizen Gökmen “ Yılmadan, yorulmadan ve durmadan çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Osman Gökmen Sandıklı Mahallesi ziyaretinde şunları söyledi. “Bizler bu yola işimiz gücümüz İncirliova diyerek çıktık. Bahaneler değil hizmet üretmek için elimizden geleni yapacağız. Özellikle vatandaşımızın yaşadığı eksiklikleri biliyoruz. Bu eksikliklerin giderilebilmesi için büyükşehir belediyemizle ortak akıl çerçevesinde faydalı işler yapacağız. Özellikle üstünde durduğumuz konu  ise sosyal belediyecilik tabi ki. Ekonomik ve sosyal olarak zor günler geçiren vatandaşımızın yanında olmak bize düşen en büyük görevlerden biri. Halkın parasını ranta değil halka harcamak gerektiğini çok iyi biliyoruz. Bu yüzden çok çalışacağımızın sözünü veriyorum. Emin olun İncirliova ilçemizin daha refah, daha yaşanabilir ve daha huzurlu bir yer olması için yerel yönetimleri kazandığımızda, vatandaşlarımız için tüm imkanları seferber edeceğime inanabilirsiniz. “ dedi

Sandıklı Mahallesi ziyaretinden gördüğü ilgi ve destek için vatandaşlara teşekkür eden Osman Gökmen’e ziyaretinde CHP İncirliova İlçe Başkanı Ümit Yaşar ve CHP İncirliova İlçe Kadın Kolları Başkanı Merve Menderes ve parti üyeleri eşlik etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir