HaberlerGÜNCELSiyasetTanıtım

OSMAN GÖKMEN VE EKİBİ DÖRT KOLDAN ÇALIŞIYOR

OSMAN GÖKMEN VE EKİBİ DÖRT KOLDAN ÇALIŞIYOR

31 Mart 2024 yerel seçimler yaklaşırken belediye başkan adayları çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Vaatlerini ve projelerini, vatandaşa anlatabilmek ve desteklerini almak için çalışmalarını dört koldan sürdürüyorlar.

CHP İncirliova Belediye Başkan Adayı Osman Gökmen ve ekibi, seçim çalışmalarında etkili ve programlı çalışan grup olarak dikkat çekiyor. İncirliova’da her gittiği mahalleden olumlu destek aldığı görülen Gökmen’in, en büyük destekçisi ekibi oluyor.

Seçim çalışmaları kapsamında her gün en az bir mahalleyi ziyaret edeceğini adaylığı açıklandığı ilk günden bu yana eksiksiz yerine getiren Osman Gökmen, seçim günü yaklaştıkça daha çok İncirliovalı vatandaşa ulaşabilmek için ekibiyle dört koldan çalışmaya devam ediyor. Acarlar mahallesi ziyaretinde CHP’li Osman Gökmen mahalle meydanında esnaf buluşması kapsamında vatandaşlarla görüşürken, CHP İncirliova Kadın Kolları Başkanlığı üyeleri ve Gökmenin destekçileri, yerel seçimleri kazandıklarında yapılacakları, vatandaşa anlatmak için mahalleyi dört koldan sararak çalışmalarını sunuyor. Her gittiği kapıdan olumlu desteği aldığının altını çizen Osman Gökmen şunları söyledi.

“Yaşanan zaman kayıplarını kapatabilmek için sadece adaylık sürecinde değil, vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda partimizin siyasi yaklaşımına uyarak neler yapacağımız konusunda sürekli çalıştık. Adaylığımızın belli olduğu süre anından bu yana çalışmalarımızı hızlandırdık. Vatandaşımızın kaybedecek zamanı yok. Yaşanılan zorlukları ve eksiklikleri iyi biliyoruz. Özellikle sosyal imkansızlıklar ve yapılmayanlar konusunda en büyük destekçilerinin olacağının sözünü veriyoruz. Halkın parasını yine halka harcamak, refah ve huzur içinde bir yaşam sunabilmek için çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Acarlar, ilçemizin ekonomik merkezlerden ve en çok destek alması gereken büyük mahallelerden  biri. O yüzden burada yapacaklarımızı anlatmak için tek başına yetişemiyorum. İşte o zaman yetişemediğimde ekibim devreye giriyor. Ben şahsım olarak esnaf ziyareti yaparken, özellikle kadınlardan oluşan ekibimiz çalmadık kapı bırakmıyorlar. Vatandaşımızın sorunlarını ve isteklerini dinleyip not alıyorlar. Ama tabi ki görüşemediklerimle ilerleyen zamanda tekrar ziyaret edeceğim. En başından söylediğimiz gibi İncirliova ilçemizde çalmadık kapı, dokunmadık kalp bırakmayacağız. “Güçlüyüz, birlikteyiz” mottosuyla çıktığımız bu yolda en büyük gücümüzün vatandaşımızın olduğunu bir kere daha hatırlatmak isterim. Birlikte yürüdüğümüz arkadaşlarımıza da verdiği destekleri için ayrıca teşekkür ederim. “ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir