HaberlerGÜNCELSiyasetTanıtım

KURTULUŞ MAHALLESİ ‘’MUSTAFA GÖÇER’’ İLE DEVAM DİYOR

KURTULUŞ MAHALLESİ ‘’MUSTAFA GÖÇER’’ İLE DEVAM DİYOR

2019 yılı yerel seçimlerinde İncirliova ilçesi Kurtuluş  Mahallesine halkın oylarıyla Muhtar seçilen Mustafa Göçer, yine yeniden adaylığını açıkladı.

5 yıllık görev süresi içerisinde mahalleye bir muhtardan daha fazla hizmet veren Mustafa Göçer’e halk yeniden aday olması konusunda  ısrarcı oluyorlar. Halkın bu güzel teveccühü sonrasında tekrar aday olmaya karar veren Muhtar Göçer esnaf olup evli ve üç  çocuk babasıdır.

Güzel hizmetlerle geçen  görev süresinde yaptığı hizmetleri ana başlıklarla sizler için derletip topladık.

                   5 YILLIK HİZMET SÜRECİMİZDE NELER YAPTIK…….

    SOSYAL FALİYETLERİMİZ

*RAMAZAN VE KURBAN BAYRAMLARINDA MUHTARLIGIMIZ BÜTÇESİ İLE  ÜÇRETSİZ AREFE GÜNLERİ MEZARLIK ZİYARETİ İÇİN ARAÇ TAHSİSİ.

*İSTASYONÜSTÜ CAMİİNDE YAZ KURSLARINDA ÖGRENÇİLERİMİZE DESTEK VE TEŞVİK ETMEK İÇİN  muhtarlıgımız bütçesi ile   SÜPRİZ HEDİYELER VE KIRTASİYE YARDIMLARI.

*MAHALLEMİZ VATANDAŞLARININ KATKILARIYA TOPLU AŞURE HAYRI ORGANİZASYONU.

*2019 SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ VATANDAŞLARDAN ALINAN İMZA ,MÜHÜR PARASININ KALDIRILMASI VE VATANDAŞLARIMIZIN ÖZEL İŞ BAŞVURULARINDA E-DEVLET PORTALI ÜZERİNDEN BAŞVURU EVRAKLARININ ÜÇRETSİZ CIKARTILMASI ( 5 YIL BOYUNCA 8,000 SAYFA ÜÇRETSİZ YAZICI ÇIKTISI ) İLE HİZMET VERDİK.

*MAHALLE ÖGRENCİLERİMİZİN EĞİTİMLERİNE DESTEK AMAÇLI 2019 YILINDA BAŞLATTIGIMIZ EĞİTİME DESTEK İLE  75,000 SAYFA  ÜÇRETSİZ ÖDEV ,TEST, DERSNOTU YAZICI ÇIKTISI  İLE ÖGRENCİLERİMİZE VE VELİLERİNE DESTEK SAĞLADIK.

*KURTULUŞ EFELERİ BAY VE BAYANLARA ÖZEL  HALK OYUNLARI KURSU AÇTIK 2 YIL DEVAM ETTİĞİMİZ KURSUMUZDA 100 E YAKIN KURSİYERE ÜÇRETSİZ  HALK OYUNLARI KURSU VERİLDİK.            ( PANDEMİ SÜRECİNDE KURSLARIMIZA ARA VERMEK ZORUNDA KALDIK )

*KURTULUŞ MAHALLESİ RESMİ FACEBOOK SAYFANIN KURULMASI İLE  VATANDAŞLARIMIZA DUYURU VE İLANLARIN İVEDİ ŞEKİLDE ULAŞTIRILMASI SAGLADIK.

(Pandemi sürecinde evde karantinada olan vatandaşlarımızın günlük kontrolleri ve ihtiyaçlarının karşılanması sağladık)

 

TAMAMEN  MUHTARLIĞIMIZ GİRİŞİMLERİ İLE ALT  YAPI HİZMETLERİMİZ

*YILLARCA MÜZMİN SORUN OLAN KARANLIGA TERK EDİLMİŞ 250. SOKAGIN 11 ADET AYDINLATMA DİREGİ İLE AYDINLATILMASI.

*YER ALTI KÖKLÜ DEĞİŞİM PROJEMİZİN İLK ETABI OLAN ELEKTİRİK DİREKLERİNİN MAHALLE GENELİNDE % 95 NİN YAPILIP KABLO KİRLİLİĞİNİN ORTADAN KALDIRILMASI  VE SOKAK ,CADDELER DE AYDINLATMA SAYILARININ ARTIRILMASI .

*227 SOKAK TA KANALİZASYON HATTININ DÖŞENMESİ .

(Kanalizasyon TAŞMASI, baca tıkanıklığı, logar taşması, yanmayan sokak aydınlatmaları gibi durumlarda vatandaşlarımız mağdur etmeden ivedi bir şekilde çözüme kavuşturulmasını sağladık)

TAMAMEN MUHTARLIGIMIZ GİRİŞİMLERİ İLE  ÜST YAPI HİZMETLERİMİZ

*MUHTARLIGIMIZIN GİRİŞİMLERİ İLE MAHALLEMİZ İÇİNDE YER ALAN ESKİ,  HALKIN CAN GÜVENLİĞİ VE SAĞLIGINI TEHDİT EDEN 13 METRUK YAPININ YIKILIP TEMİZLENMESİ.

*ALİ İRFAN ÖZTÜRK CADDESİNDE BULUNAN 1 ADET EV YAHYA ÜMİT ORBAY CADDESİNDE BULUNAN 1 ADET  METRUK EVLERİN  TAMAMEN İÇİNİ TEMİZLETİLİP  KORUNAKLI HALE GETİRİLİP HALKIN GÜVENLİĞ VE SAĞLIGININ KORUNMASI .

*ALİ İRFAN ÖZTÜRK CADDESİNİ DEVAMI OLAN SORUMLUK SAHAMIZDA Kİ ALAGÖZ MEVKİ İNDEN GERENKOVA YOLUNA KADAR 450 metre parke TAŞ DÖENMESİ .

*251 SOKAGIN PARKE TAŞI DÖŞENMESİ.

227 SOKAGIN BİTİMİMİN PARKE TAŞI DÖŞENMESİ.

*246 VE 247 SOKAKLRI BAGLAYAN 100M YOLUN PARKE TAŞI DÖŞENMESİ .

*TİRE CADDESİNİN OTOBAN  KÖPRÜSÜNE KADAR YOLUN ISLAH EDİLİP VATANDAŞLARIN CAN VE MAL GÜVENLİĞİ İÇİN  KALDIRIM VE YÜRÜYÜŞ  YOLUNUN TAMAMLANMASI PROJESİNİN ÇİZİMLERİ BİTTİ VE GEREKLİ İZİNLERİ ALINDI YAKINDA BAŞLAYACAK.

 

AYYILDIZ HABER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir