GÜNCELHaberlerKonuk Yazarlar

ATA PARK

ATA PARK

İncirliova Cumhuriyet meydanı  Ata / oto park oldu. İncirliova Belediye Başkanının 2019 yılı seçimlerinde ki 11 vaadinden biri olan Atatürk anıtının oraya yapacağını söylediği  otopark konusunda verdiği sözü tutmanın haklı gururunu  yaşıyor/yaşıyoruz. Katlı otopark yapılacağını dile getiren Belediye Başkanı belki katlı olarak otoparkı yapamamış olabilir ama Cumhuriyet meydanının ATA/OTO PARK olarak projesini bitirip araçlara açmasını takdir ediyoruz.

Ey siyasetçiler sizler seçilen bizlerde seçeniz. İyi ve güzel yaptığınız şeyleri sizlere söylerken sizleri takdir ederken ayaklarınız yerden kesiliyor. Ama sözlerinizi tutmadığınızın beyanlarınızı dile getirince de kızıyorsunuz. Ve diyorsunuz ki ‘’ bu adam en sevmediğim adam’’.

Seçmenin söz hakkı seçimlerde gelir ‘’Milli irade’’ burada tecelli eder. Doğru ve dürüstseniz korkmanıza gerek yok. Oy kullanan ve oy kullanacak her vatandaşın seçilene siyasi söz söylemeye de eleştiri yapmaya da hakkı vardır.

11 seçim vaadinin bir tanesinin sözünü Atatürk anıtının olduğu Cumhuriyet meydanını  Atapark olarak kullanmanızla işgillendiriyorsanız, size bunun doğru yada yanlış olduğunu 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde İncirliova’da Atatürkçü ve Milliyetçi seçmen söyler. Her fırsatta Atatürk’ü savunan sizler,  bu meydanı ‘’ATAPARK’’ olarak belediye ve personelin araçlarını doldurarak mı gösteriyorsunuz?

AYYILDIZ HABER

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir