HaberlerGÜNCELSiyasetTanıtım

OSMAN GÖKMEN KARABAĞ VE İKİZDERE MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ

OSMAN GÖKMEN KARABAĞ VE İKİZDERE MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ

31 Mart 2024 yerel seçimlerine iki aydan daha kısa süre kala başkan adayları seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. CHP İncirliova Belediye Başkanı Osman Gökmen seçildiğinde yapacaklarını anlatmak üzere İncirliova’da adım atmadık yer bırakmıyor.

CHP’li Osman Gökmen’in çalışma programında durağı Karabağ ve İkizdere mahallesi oldu. Eşi Gülgün Gökmen,

CHP İncirliova İlçe Başkanı Ümit Yaşar, CHP İncirliova Kadın Kolları Başkanı Merve Menderes ve parti üyelerinin eşlik ettiği ekip, mahalle sakinlerinin kapılarını tek tek çalarak yerel yönetimleri kazandıklarında yapacakları çalışmalar hakkında bilgi veriyor.

Karabağ ve İkizdere Mahalle kıraathanesinde vatandaşlarla samimi sohbet ortamında geçen buluşmaları değerlendiren Gökmen, İncirliova’nın tüm mahallelerinde adım atmayacak yer bırakmayacaklarının altını çizerek şunları söyledi. “İlçemizde, özellikle kırsal mahallelerimizde vatandaşlarımızın yaşadığı sorunları iyi biliyoruz. Bizlerde kendi gözlemlerimizi yaparak bu eksiklikleri nasıl giderebiliriz diyerek bunların notunu alıyoruz. Mahalle sakinlerimizin istekleri doğrultusunda yapacağımız çalışmalar elbette var. Özellikle ekonomik olarak yaşanan sıkıntılarına nasıl destek olabiliriz bunun üzerinde duruyoruz. Özellikle üreticilerimizle nasıl ortak bir şeklide hareket edebiliriz bunları konuşuyoruz. Üzerlerinden bir nebze olsun yüklerini alabilirsek çok daha mutlu olacağımıza eminiz. Kimsenin aç ve açıkta kalmaması için belediye olarak neler yapabiliriz bunun bilincindeyiz. Bunun içinde halkımıza dönük, üretmeye dayalı projelerimizi mahalle sakinlerimize tek tek anlatıyoruz. Kendilerinden, çok çalışacağımızın sözünü vererek destek istiyoruz. İstediğimiz desteğinin karşılığını görmek bizleri mutlu ediyor.” ifadelerini kullandı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir