HaberlerÇevreGÜNCELYurt İçi

OSMAN GÖKMEN 6 ŞUBAT DEPREMDE HAYATINI KAYBEDENLERİ UNUTMADI

OSMAN GÖKMEN 6 ŞUBAT DEPREMDE HAYATINI KAYBEDENLERİ UNUTMADI

6 Şubat 2023 tarihli büyük depremin seneyi devriyesinde Aydın Büyükşehir Belediyesinin hazırlamış olduğu ve İncirliova CHP Belediye Başkan Adayı Osman Gökmen ve partililerin katılımıyla Şehir merkezi çarşı camii önünde pilav  hayrı yapıldı.

Ülkemizin büyük bir acısı olarak tarihe geçen Kahramanmaraş merkezli depremde hayatını kaybeden on binlerce vatandaşlarımız için düzenlenen pilav hayrına vatandaşlar dualarla eşlik ettiler.

Şehir merkezinde kurulan Aydın Büyükşehir Belediyesinin çadırında dağıtılan depremin seneyi devriyesindeki bu pilav hayrına CHP İlçe Başkanı Ümit Yaşar, İlçe Kadın Kolları Başkanı Merve Menderes, Meclis üyesi adayları Mehmet Güler ve Hasan Öğdüm, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı. Hayır çadırında vatandaşlara kendi elleriyle pilav kaselerini dağıtan CHP İncirliova Belediye Başkan Adayı Osman Gökmen’e vatandaşlar yoğun ilgi gösterdiler.

CHP İncirliova Belediye Başkan Adayı Osman Gökmen sözlerini ‘’Örgütümüzün gerçekleştirdiği pilav hayrını Rabbimin kabul etmesini dilerken, el birliği ile bundan sonrada depremzedelerimizin hep yanında olacağız. Depremzedelerimiz için çabalayan ve yardımlarını esirgemeyen Aydın Büyükşehir Belediye Başkanım Özlem Çerçioğlu ve  hemşehrilerime de sonsuz teşekkürlerimi sunarım” diye sözlerini tamamladı.

AYYILDIZ HABER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir