HaberlerGÜNCELReklamlarTanıtım

İMREN TURHAN

İMREN TURHAN

GERMENCİK / ORTAKLAR MAHALLE MUHTAR ADAYI

31 Mart 2024 Mahalli İdareler yerel seçimleri yaklaşırken mahallelerde de muhtar adayları çıkmaya başladı. Yıllarca öğretmenlik ve okul müdürlüğü yapıp emekli olmuş İmren Turhan daha yaşanabilir bir Ortaklar için Mahalle  muhtar adaylığını açıkladı.

Sürpriz projelerle yerel yönetimlerde Ortaklar mahallesini farklı bir yere taşıyıp hak ettiği yere getirmek için çalışmalar yapılacağını dile getiren Muhtar adayı İmren Turhan, yılların tecrübelerini halkın teveccüh göstermesinden sonra hizmetle göstereceğini söyledi.

Germencik İlçesi Ortaklar Mahalle Muhtar adayı İmren Turhan kendini şöyle  ‘’1958 yılında İzmir/Selçuk Çamlık köyünde doğdum. İlkokulu Belevi köyünde Ortaokul ve liseyi Selçukta bitirdim. Ankara Eğitim Enstitüsünden mezun oldum. (1979) Şanlıurfa da 4 yıl İstanbul da 1 yıl görev yaptıktan sonra eş durumundan Aydın /Germencik Dereköy ilkokuluna  tayin oldum. 1984 yılından itibaren 7 yıl Dereköy ilkokulunda ,3 yıl Dağyeni köyü ilkokulunda Öğretmen olarak ,6 yıl Ortaklar Orhan Delgen ilkokulunda Okul Müdürü olarak, 10 yıl Ortaklar 75.yıl Cumhuriyet ilkokulunda Okul müdürü olarak, 8 yıl Ortaklar Atatürk İlkokulunda Okul Müdürü olarak, 4 yıl Germencik Yedieylül İlkokulunda  Okul müdürü olarak çalışarak 2023 Ekim ayında emekli oldum. Evli ve  3 kız babasıyım, eşim Macide Turhan Ortop Tuğla Fabrikasında Muhasebeci olarak çalışıp emekli olmuştur. Daha yaşanılabilir Ortaklar için 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Ortaklar Mahalle Muhtarlığına adayım’’ diyerek tamamladı.

AYYILDIZ HABER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir