ÇevreGÜNCELHaberlerSiyaset

ACARLAR MAHALLE SAKİNLERİ ‘’ Kaderimize Terkedildik’

ACARLAR MAHALLE SAKİNLERİ ‘’ Kaderimize Terkedildik’

İncirliova Bağımsız Belediye Başkan Adayı Aşkın Ergezen yaptığı Mahalle ziyaretleri sırasında Acarlar’ın içler acısını vatandaşların dile getirmeleri üzerine duyarsız kalamadı.

Mahalle sakinlerinin büyük bir teveccühle karşıladığı Aşkın Ergezen, vatandaşların Acarlar halkının ‘kaderimize  terkedildik’  sözleriyle yapılmayan hizmetleri, mahallenin içinin içler acısı halini gezip resimleyerek gözler önüne serdi.

Bağımsız Belediye Başkanı Ergezen’in gezdiği sokakların çoğunda çöp bidonu yok, çoğunda da yetersiz  eski çöp bidonları var. O sokaklardan akan suların  ve yığılan çöplerin yanında oynayan çocuklar, insan sağlığı bu kadar mı ucuz?

Acarlar Mahallesi vatandaşlarının 5 yıllık süre zarfında hiçbir hizmet alamadıklarını, tek hizmetin pazaryeri girişindeki yapılmakta olan takriben 10m2’lik havuz olduğunu öfkeli ve gür sesle söylediler.

Bu havuzun Acarlar’a ne gibi faydası olacak bilmiyoruz ama  semt pazarında yeşillik yıkamamız içindir belki diyerek en büyük aldıkları hizmet olduğunu söylediler.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir