HaberlerGÜNCELSiyasetTanıtım

OSMAN GÖKMEN  ACARLAR’I FETETTİ

OSMAN GÖKMEN  ACARLAR’I FETETTİ

CHP İncirliova Belediye Başkanı Osman Gökmen seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Hazırladığı program kapsamında İncirliova’nın en büyük oy potansiyele sahip Acarlar mahallesi esnafını ve sakinleri ile ziyaret etti.

CHP İlçe Başkanı Ümit Yaşar, CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Merve Menderes ve çok sayıda parti üyesinin eşlik ettiği ziyarette Acarlar Mahallesi sakinleri, Gökmen’i coşkuyla karşıladı.

Acarlar’daki esnafı tek tek ziyaret ederek sorun ve talepleri dinleyen Gökmen, mahalle sakinlerinin istirahat ettiği kıraathanelerde Acarlar mahallesi hemşerileriyle sohbet etti.

Osman Gökmen , ziyaret kapsamında vatandaşlarla konuşmasında emeğin merkezi olarak nitelendirdiği Acarlar mahallesinin ilçenin en önemli mahallelerinden biri olduğu ve mahalleye önemli yatırımlar yapılması gerektiğinin altını çizerek şunları söyledi.

“Acarlar mahallemiz eski bir belde ve  İncirliova ilçemizin önemli değerlerinden. Ege bölgesinin en hareketli sebze ve meyve halinin burada olması mahallemize ayrı bir değer katıyor. Burada büyük bir soğuk hava deposu yaparak üreticimizin ve pazarcı esnafımızın katma değerini yükselteceğimiz projelerimiz var. Aydın Büyük şehir Belediyemiz ile birlikte koordineli çalışarak alt yapı projelerini tamamlamayı hedefliyoruz. Seçimden önce Sandıklı ve Acarlar mahallemiz arasındaki yol sıcak asfalt ile tamamlanacak. Özlem Çerçioğlu başkanımız bu konu ile ilgili açıklamasını yaptı biliyorsunuz. Yolumuz bittiğinde trafik önemli bir şekilde rahatlayacak bu konuda endişe etmeye gerek yok. Bizler sosyal belediyeciliği işlerimizin ilk sırasına koyuyoruz. Laf üstüne laf koymak için değil, taş üstüne taş koyarak emeklerinizin karşılığını almanız için çalışacağız. “ ifadelerini kullandı.

Acarlar mahallesindeki ilgi ve sevgi seli karşısında memnuniyetini dile getiren CHP’li Osman Gökmen bol bol hatıra fotoğrafı çekilmeyi ihmal etmedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir