BelediyelerÇevreGÜNCELHaberler

Nazilli Belediyesi Sokakları Yeniliyor

Nazilli Belediyesi Sokakları Yeniliyor

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, sabah mesaisine Aydoğdu Mahallesi’nde başlarken, devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Elektrik altyapı çalışmaları sonucu deforme olarak kullanılamaz hale gelen 348 Sokak’ta parke taşı döşeme faaliyetlerinin başladığını müjdeleyen Başkan Özcan, yaklaşık 5 bin metrekare alanın baştan sona yenileceğini duyurdu.

Belediye kaynaklarının en doğdu ve verimli şekilde kullanılması için ihtiyaç ivediliği gözetilerek yolların bir bir yenilendiğini ifade eden Başkan Özcan, “Arkadaşlarımız büyük bir alanda tamir çalışmalarını gerçekleştirdi. Ama burası tamiri mümkün olmayan bir alandı. 348 Sokak’ta 500 metre uzunluğunda 10 metre genişliğindeki bir alanda yol yenileme çalışmalarına başlıyoruz. Yol çalışmasını yaparken alt yapıda oluşan dolulukları da gideriyoruz. Hem yağmurlama şebekesi hem kanalizasyona da bakıyoruz. Vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Saha incelemeleri esnasında vatandaşlarla sohbet eden Başkan Özcan, mahalle sakinlerinin taleplerini dinleyerek notlar aldı.

Çalışmalarından dolayı Nazilli Belediyesi’ne teşekkür eden Aydoğdu Mahalle Muhtarı Ümit Öncü; “Başkanımızdan ve ekibinden Allah razı olsun. Bu sokağımızda ciddi deformeler meydana gelmişti ve vatandaşlarımız şikayetçiydi. Biz de talebimizi ilettik. Çalışmaların devamını diliyoruz” sözlerini kaydetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir