BelediyelerGÜNCELHaberler

Eroğlu’ndan Başkan Kaplan’a övgü; “Koçarlı AK Belediyecilik ile çağ atladı”

Eroğlu’ndan Başkan Kaplan’a övgü; “Koçarlı AK Belediyecilik ile çağ atladı”

Bir dizi ziyaretlere ve toplantılara katılmak üzere Aydın’da gelen Önceki dönem Orman ve Su işleri Bakanı  Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun son ziyareti Koçarlı Belediyesi oldu.

Ziyarette Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan’ın 5 yıllık çalışmaları hakkında brifing alan Eski Bakan Eroğlu, “Merhum Başbakanımız Adnan Menderes’in memleketi Koçarlı’da yapılan hizmetlerden çok memnunuz. Koçarlı AK Belediyecilik ile çağ atladı” dedi.

Önceki dönem Orman ve Su işleri Bakanı  Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Koçarlı Belediyesi’ne ziyarette bulundu. Beraberindeki AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, AK Parti Aydın Milletvekili Ömer Özmen, İl Başkanı Gökhan Ökten ile birlikte Koçarlı Belediyesi’ne ziyaret gerçekleştiren Eroğlu’nu Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, meclis üyeleri ve belediye personeliyle birlikte karşıladı.

Makamında ağırladığı Eroğlu’na 5 yıllık çalışmaları ve planlanan projelere ilişkin açıklama yapan Başkan Kaplan, “Koçarlı’yı AK Belediyecilik ile buluşturduk. Yerel Seçimlerde verdiğimiz sözleri bir bir yerine getirdik ve çalışmaya durmaksızın devam ederek projelerimizi bir bir hayata geçiriyoruz” dedi.

Koçarlı’yı marka ilçe yapma yolunda emin adımlarla ilerlediklerini,  yarınlara daha yaşanılabilir bir Koçarlı bırakabilmek için var güçleriyle çalıştıklarını ifade eden Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, “Sayın Bakanımızın, Büyükşehir Belediye Başkan Adayımızın, milletvekillerimizin ve İl Başkanımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Onların ziyaretleri bizlere güç katar. Verdiğimiz sözler noktasında ne dediysek bir bir hayata geçiriyoruz. Biz çalıştıkça Koçarlımız gelişiyor. Koçarlı için ne yapsak azdır. İnşallah önümüzdeki yıllarda da birçok yatırımı ve projemizi hemşerilerimizin hizmetine sunacağız. Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere sizlere de Koçarlımıza olan desteklerinizden dolayı ilçem ve şahsım adına teşekkür ediyorum” dedi.

Önceki dönem Orman ve Su işleri Bakanı  Prof. Dr. Veysel Eroğlu ise yaptığı konuşmada, Belediye Başkanı Nedim Kaplan’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, “5 yıllık süreci bu kadar dolu dolu geçirmeniz hasebiyle size teşekkür ediyorum. Gerçekten kısa sürede ilçenizin çehresini değiştirecek yatırım ve hizmetlerin hayata geçmesi noktasında ciddi bir emek ve uğraşı veriyor olduğunuz ortada. AK Belediyecilik ile tanışan Koçarlı adeta çağ atlamış. Biz de daima sizlerin yanındayız ve sizlere bundan sonrası için de destek vermeye devam edeceğiz. Bundan sonrada Aydın Büyükşehirde Başkanımız Mustafa Savaş ile çağ atlayacak. Aydın’da AK Belediyecilik ile tanışacak” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ve istişarelerin ardından Başkan Kaplan, eski Bakan Eroğlu’na yöresel ürünlerden oluşan hediye sepeti ve yörük poşusu takdim ederken, ziyareti nedeniyle de  teşekkürlerini sundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir