HaberlerGÜNCELSiyasetTanıtım

CHP’Lİ VEKİL KARAKOZ : “İncirliova’yı Osman Gökmenle kazanacağız”

CHP’Lİ VEKİL KARAKOZ : “İncirliova’yı Osman Gökmenle kazanacağız”

İncirliova’da partisinin Belediye Başkan Adayı Osman Gökmen ile birlikte seçim çalışması yapan CHP Aydın Milletvekili Evrim Karakoz, Aydın Büyükşehir Belediyesi ve aralarında İncirliova’nın da bulunduğu en az 12 ilçe belediyesini kazanacaklarını söyledi.

31 Mart yerel seçimleri kapsamında Aydın’da ilçe ziyaretlerine devam eden CHP Aydın Milletvekili Evrim Karakoz’un son durağı, İncirliova oldu. Milletvekili Karakoz, CHP İncirliova Belediye Başkan Adayı Osman Gökmen’in seçim çalışmalarına destek verdi. CHP İncirliova İlçe Başkanı Ümit Yaşar, İlçe Kadın Kolları Başkanı Merve Menderes, meclis üyeleri ve parti yöneticilerinin de katıldığı seçim çalışmaları çerçevesinde Milletvekili Karakoz ve Gökmen, Sevgi Yolu ile Cuma pazarında esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Vatandaşların sevgi gösterisinde bulunduğu Gökmen, ilçe yönetimi, kadın kolları, gençlik kolları ve parti gönüllüleriyle birlikte güzel bir seçim çalışması yaptıklarını söyledi. İncirliova Belediye Başkanlığı seçimini kazanacaklarının altını çizen Gökmen, “Sabah-akşam sokak sokak, ev ev dolaşıp vatandaşlarımızla buluşuyoruz. Bu seçimi alacağımızdan hiç şüphemiz yok. Milletvekillerimizin ve Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu’nun desteğiyle, halkımızın teveccühü ile kötü giden yönetimi, kötü giden belediyeyi elimize alacağız. Sosyal belediyecilik ve güzel belediyecilik şeklinde hizmet edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“KENETLENMİŞLER”

Milletvekili Karakoz da, Aydın genelinde sürekli sahada olduğunu belirterek, şunları kaydetti: “İlimizde adaylarımıza, çok ciddi bir teveccüh, ilgi ve alaka var. Bunu gözlemliyoruz. Adaylarımız da zaten biz yanında olsak da olmasak da çalışmalarına devam ediyorlar. İncirliova’da Cumhuriyet Halk Partisi Örgütü kenetlenmiş, birlik ve beraberlik içerisinde uzun süredir çalışıyor. Biz de bugün İncirliova’da çalışıyoruz, vatandaşlarımızın ilgisini, alakasını ve sıcaklığını gözlemledik. Kendi adımıza mutlu da olduk. Her zaman söylüyoruz Aydın Büyükşehir Belediyesi’ni Sayın Özlem Çerçioğlu ile yeniden kazanacağız. Ayrıca en az 12 ilçe belediyesini ki buna İncirliova da dahil olmak üzere Cumhuriyet Halk Partisi belediyeciliğiyle tanıştıracağız, devam ettireceğiz.”

“AYDINDA İTTİFAK VAR”

Yerel seçimlerde genel seçim havasını da sezdiklerini anlatan Karakoz, “Gerçekten çok ciddi bir ekonomik kriz var, esnaflarımız, pazarcılarımız, üreticilerimiz, vatandaşlarımız zor durumda. Sürekli onları dolaşıyoruz. Bu seçimde özellikle emeklilerin çok belirleyici olacağını, daha önce iktidara oy vermiş emeklilerin CHP’ye teveccüh göstereceğine inanıyorum. Hep soruyorlar, ‘İttifak var mı?’ diye. Evet, ittifak var. Aydın’da AK Parti seçmenlerinin büyük bir çoğunluğu Cumhuriyet Halk Partisi’nin adaylarına oy verecek. Böyle bir ittifak var” diyerek konuşmasını noktaladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir