HaberlerGÜNCELSeçimTanıtım

CHP’li Osman Gökmen Palamut ve Arpadere sakinlerine teşekkür etti

CHP’li Osman Gökmen Palamut ve Arpadere sakinlerine teşekkür etti

CHP İncirliova Belediye Başkan Adayı Osman Gökmen seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Günlük programı kapsamında İncirliova Arpadere ve Palamut mahallelerinde vatandaşların tek tek kapısını çaldı.

CHP’li Gökmen mahalle halkı ile bir araya gelmeye devam ediyor. İncirliova’nın  kırsal mahallerinde yaşayan vatandaşların talep ve şikayetlerini bizzat yapılan köy ziyaretlerinde dinledi. Bu kapsamda yapılan köy ziyaretlerinde Arpadere ve Palamut mahallelerini ziyaret etti. CHP İlçe örgütü ile birlikte  mahalle sakinleri ile mahalle kahvesinde  bir araya gelen Gökmen, vatandaşların şikayet ve isteklerini tek tek  dinleyerek not aldı. Osman Gökmen yerel yönetimleri kazanarak başkan olduğunda, özellikle kırsal mahallelerde yürütülen çalışmalarda özveri gösterileceğini belirterek, yol, temizlik, sosyal ihtiyaçlar temelinde belirtilen taleplerin kesinlikle göz ardı edilmeyeceğinin altını çizdi.

Arpadere ve Palamut mahallesinde samimi sohbet havasında geçen buluşmada, CHP İncirliova Belediye Başkan adayı Osman Gökmen mahalle sakinlerine, gösterdikleri misafirperverlik için  teşekkür etti ve hatıra fotoğrafı çekildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir