GÜNCELHaberlerSiyasetTanıtım

CHP’Lİ OSMAN GÖKMEN GENÇLERLE KAPIŞTI

CHP’Lİ OSMAN GÖKMEN GENÇLERLE KAPIŞTI

CHP İncirliova Belediye Başkan Adayı Osman Gökmen seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. İstiklal, Cumhuriyet ve Zafer Mahallesinde bulunan esnafları tek tek dolaşarak ziyaret eden Gökmene CHP ilçe örgütü de eşlik etti.

Esnaf ziyaretleri esnasında İncirliova Cumhuriyet mahallesindeki oyun salonunda ara tatil dolayısıyla zaman geçiren gençlerle kısa süreli sohbet eden Gökmen’i, gençler futbol düellosuna davet etti. Gençlerin isteğini kırmayan Osman Gökmen salondaki gençlerle futbol oyununda kapıştı. Yapılan müsabakada gençlere maç kaybeden Gökmen oyun sonrası maçla ilgili sorulan sorular üzerine “Gençlere ayak uydurmak zor. Fırtına gibi bir nesil geliyor. Gelecek nesillerimiz için çok çalışmamız gerekiyor. İncirliova ilçemizde yerel yönetimi kazandığımızda gençlerin rahat edeceği, teknolojiyi takip edebilecekleri alanlar yaratmayı planlıyoruz. Onlar bizim için çok önemli. Evet oynadığımız bu futbol oyununda yenilmiş olabiliriz ama seçimi biz kazanacağız.” İfadelerini kullandı.

Futbol oyunu sonrasında gençlerle vedalaşan Gökmen derslerinde başarılar diledi ve belediye başkanlığını kazandığında kapısının onlara hep açık olacağını çalışmalarını hep destekleyeceğini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir