HaberlerGÜNCELSiyasetTanıtım

CHP’li Osman Gökmen İncirliova Salı Pazarında Vatandaşla Buluştu

CHP’li Osman Gökmen İncirliova Salı Pazarında Vatandaşla Buluştu

31 Mart seçimlerinde CHP İncirliova Belediye Başkan Adayı olan Osman Gökmen seçim çalışmaları kapsamında halkın arasında olmaya devam ediyor.

CHP İncirliova Belediye Başkan adayı Osman Gökmen Kurtuluş mahallesinde kurulan Salı  pazarını gezdi. CHP İlçe Başkanı Ümit Yaşar, CHP İlçe Kadın Kolları ile birlikte semt pazarını ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşlarla selamlaşan Osman Gökmen’e vatandaşların en çok yakındığı konu ise ekonomi oldu.

Pazar yerinde yoğun ilgi ve sevgi ile karşılanan Gökmen, vatandaşlara ‘İyi Alışverişler’, esnafa da ‘Bereketli İşler’ temennisinde bulundu. Pazar esnafı ile tek tek sohbet eden ve tezgâhları gezen CHP’li Gökmen, vatandaşlardan gelen talep ve sorunları da dinleyip, not aldı. Pazarcı esnafının yoğun ilgisiyle karşılaşan Gökmen, İncirliova’ya hak ettiği hizmetleri yapabilmek için gece gündüz demeden çalışacaklarını kaydetti.

CHP’li Osman Gökmen Salı Pazarı gezisinde vatandaşlara “Halkımıza en güzel ve verimli hizmeti üreteceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. İncirliova’nın geleceğine yön veren projeleri üretirken, vatandaşın belediyeye gelerek derdini anlatabileceği ve çözüm yolu bulabileceği bir anlayışı da hakim kılacağız. Bizim görev yaptığımız belediyelerde her şey dürüst ve şeffaf olacak” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir