HaberlerGÜNCELSiyasetTanıtım

EFELER BELEDİYE BAŞKANI İYİ PARTİ ROZETİNİ TAKDI

EFELER BELEDİYE BAŞKANI İYİ PARTİ ROZETİNİ TAKDI

​CHP’de uzun yıllardır görev alan, 3 dönem milletvekilliği yaptıktan sonra önceki yerel seçimlerde Efeler Belediye Başkanı seçilen Mehmet Fatih Atay, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ile ‘yolsuzluk’ tartışmaları sonrası partisinden istifa ettiğini duyurmuştu.

Bağımsız Belediye Başkanı olarak görevine devam eden Atay, İYİ Parti’ye katılarak İYİ Parti’den Efeler Belediye Başkan adayı oldu.

Bugün yapılan İYİ Parti grup toplantısında Meral Akşener, Mehmet Fatih Atay’a rozetini taktı.

Meral Akşener tarafından rozetinin takılmasının ardından kürsüde konuşma yapan Mehmet Fatih Atay, “5 yıllık görev süresince çok önemli işlere ve mucizelere imza attık. Arkadaşlarımla birlikte 752 öğrencinin eğitim gördüğü kreşi hayata geçirdik. Binlerce çocuğa her gün beslenme çantası veriyoruz. Binlerce çocuğa her gün bir litre süt veriyoruz. İnanın Türkiye’de isim hakkı bizde olan 15 kitap kafe açtık. Bizim kötülükle hiç bir işimiz olmaz. Bizim İYİ’likle işimiz olacaktır. Hepinizle olmaktan büyük mutluluk duyuyorum.” ifadelerini kullandı.

Öte yandan İYİ Parti’nin Köşk Belediye Başkan Adayı Yaşar Baş, İYİ Parti Didim Belediye Başkan Adayı Atilla Avlayıcı olarak açıklandı. Milliyetçi Hareket Partisinden istifa ederek İyi Partiye  katılan Büyükşehir ve Efeler Belediye meclis üyesi  Kasım Payza’ nın da üyelik rozeti takıldı.

AYYILDIZ HABER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir