BelediyelerÇevreGÜNCELHaberler

Bıyıklı Mahallesi Spor yatırımına doyacak

Başkan Kaplan “Bıyıklı mahallesi spor kompleksine kavuşuyor”

Bıyıklı Mahallesi Spor yatırımına doyacak

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, spor alanındaki yatırımlarına bir yenisini daha ekliyor.

Bıyıklı Mahallesinde hayata geçirilecek olan Sentetik Futbol Sahası Yenileme Projesi ile mahalle sakinleri, 250 kişilik portatif tribün ve şık soyunma odaları ile donatılmış bir futbol sahasına kavuşacak. Proje, sadece sporu teşvik etmekle kalmayacak, aynı zamanda mahallenin sosyal dokusuna da katkı sağlayarak değerini artıracak.

Koçarlı’ya kazandırdığı vizyonel yatırımlar, hayata geçirdiği projeler ve ilçeye kazandırdığı tesislerle Koçarlı’yı marka kent haline getirme yolunda hızla ilerleyen Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, Bıyıklı mahallesinde de spor kompleksini vatandaşların hizmetine sunmaya hazırlanıyor.

KOÇARLI’YI GELECEĞE TAŞIYORUZ

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, Cumhuriyet tarihinin en büyük yatırımlarını Koçarlı’ya kazandırıyor olmanın gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek, “Hizmet ve yatırımlarımızla Koçarlı’yı geleceğe taşıyoruz. Bu kapsamda tüm ilçe genelimize olduğu gibi Bıyıklı mahallemizde de yatırımlarımız tüm hızıyla devam ediyor. Spor yatırımlarımız kapsamında Bıyıklı Mahallemizde Sentetik Futbol Sahası Yenileme ihalesini yapıyoruz. Gençlik ve Spor Bakanlığımız ve Belediyemiz işbirliği ile yenilenecek olan Bıyıklı spor kompleksimizde 250 kişilik Portatif Tribün, Soyunma Odaları, Sentetik Futbol Sahası ve çevre düzenlemesi ile mahallemize değer katacak projemiz Bıyıklı’ya hayırlı olsun” dedi.

SEVDAMIZ KOÇARLI HEDEFİMİZ HİZMET

Bıyıklı spor kompleksini önümüzdeki aylarda halkın hizmete sunmayı planladıklarını da ifade eden Başkan Kaplan, “Sevdamız Koçarlı hedefimiz hizmet. Koçarlı büyüyor, gelişiyor, yenileniyor ve geleceğe emin adımlarla ilerliyor. Vatandaşlarımızın yaşamaktan keyif aldığı bir Koçarlı için gece gündüz çalışıyoruz. İlkleri, büyük projeleri hayata geçiriyoruz. Yaşanabilir, güvenli ve mutlu bir Koçarlı hedefimiz doğrultusunda, ilçemizi tanınan bir marka kent haline getirme yolunda hızla ilerliyoruz. İlçemize hizmet konusunda desteklerinden dolayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Osman Aşkın Bak’a, Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Mustafa Savaş’a, Aydın Milletvekillerimiz Seda Sarıbaş ve Ömer Özmen’e teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir