AsayişHaberler

İNCİRLİOVA’NIN TRAFİK MELEKLERİ

İNCİRLİOVA’NIN TRAFİK MELEKLERİ

İncirliova Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik Denetleme Büro Amirliği görevlilerinin özveriyle yürüttüğü çalışmalarına son zamanlarda ilçede göreve başlayan kadın trafik polisleri ve motorsikletli trafik polisi büyük bir katkı sağlıyorlar.

İlçede görevli kadın trafik polisleri, araç yoğunluğunun yaşandığı başta “İncirliova’nın kalbi” olarak nitelendirilen Türkan Saylan caddesi ve Koçarlı yolu olmak üzere ilçe genelindeki tüm ana arterlerde trafik düzenini sağlamak için özveriyle görev yapıyorlar. Kadın polisler, görevleri sırasında sürücü ve yolcu tüm vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandıklarını, yapılan iş ve işlemlerin nezaket çerçevesinde gerçekleştirildiğini, sürücülerin yapılan ikazlara daha dikkatli davrandıklarını ifade ettiler.

2023 yılında yaklaşık 13.000 aracı kontrol eden ve bunlardan 7.500 üne cezai işlem uygulayan ve 450 aracı trafikten men eden ilçe trafik görevlileri 2024 yılında daha fazla aracın kontrol edilerek daha güvenli ve düzenli bir trafik ortamının sağlanması için gerekli tedbirleri aldıklarını belirtmişlerdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir