DünyaGÜNCELHaberlerTanıtım

MHP Aydın İl Başkanı Alıcık’ın yeni yıl mesajı

MHP Aydın İl Başkanı Alıcık’ın yeni yıl mesajı

MHP Aydın İl Başkanı Haluk ALICIK: “2024 yılı Türk ve Türkiye Yüzyılının giriş kapısı, Lider Ülke Türkiye’nin ilk adımıdır.”

Başkan Alıcık mesajında; ” Türkiye Cumhuriyet’imizin yeni yüzyılına muazzam ve muktedir bir geçişin temelleri milli birlik ve dayanışma bilinciyle atılmıştır.

Artık Türkiye çok daha güçlü bir seviyeye yükselmiştir.

2024, Türk ve Türkiye Yüzyılının önsözü, ön yüzü, öncü yılı olacaktır.

İnancımızın kaynağı, irademizin kararı, dünyayı Türkçe okuma isteğimizin kararlılığı Lider Ülke Türkiye’nin timsali, nişanesi, haysiyet ve hedef yılı 2024 yılında tecelli edecektir.

2024 yılı, Türkiye Cumhuriyet’in kuruluş namusunun her manadaki müdafaasını millet iradesiyle pekiştirip cumhurun müstesna zaferiyle perçinleyecek, Türk milleti varlığına çok güçlü şekilde sahip çıkacak, Türk milleti istiklaline ve istikbaline sonuna kadar destek verecektir.

2024’ün kazananı Türkiye ve Türk milleti ve Aydın Kentimiz olacaktır.

Milli birlik ve kardeşlik bağları, devlet ve millet kaynaşması, siyasi ve ekonomik diriliş kararlılığı, cumhurla Cumhuriyet’in kucaklayıcı karakteri önümüzdeki yeni yüzyılın mukavemet kudreti olacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye Cumhuriyeti’nin yüzüncü yıldönümünü kutluyor, Türkiye Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, Milli Mücadele kahramanlarını ve aziz şehitlerimizi rahmetle, hürmetle ve minnetle anıyorum.

Cennet Aydın Kentimizin kahraman efeleri hemşerilerimin ,fedakar dava arkadaşlarımın ve Büyük Türk milletimizin yeni yılını içtenlikle kutluyor, huzur, barış, istikrar ve ebedi kardeşlik için güçlü milli bilincin rehberliğinde kutlu bir uyanış miladı olmasını diliyoyum.

2024 yılı Türk ve Türkiye Yüzyılının giriş kapısı, Lider Ülke Türkiye’nin ilk adımıdır. ” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir