HaberlerGÜNCELTanıtımYurt İçi

İNCİRLİOVA / ZAFER MAHALLE MUHTAR ADAYI ÖMÜR ÖZTÜRK

İNCİRLİOVA / ZAFER MAHALLE MUHTAR ADAYI ÖMÜR ÖZTÜRK

İncirliova İlçesi Zafer Mahalle Muhtar adayı Ömür Öztürk 40 yaşında ve 13 yıllık esnaf.  Doğduğu günden bugüne Zafer mahallesinde oturan muhtar adayı Ömür Öztürk seçildiği takdirde birçok projeyi hayata geçirmekistiyor.

Mahallede halı saha, küçük öğrencilere hamburger ve pasta günleri, Whatsapp ihbar hattı, mahalle ve apartman içlerine ilaçlama, her Pazar gönüllülerle mahalle temizliği, olası doğal afetlere karşı bina içlerindeki kişilerin sayı ve bilgilerinin olduğu sistem, iş arayanlara ilk elden sistemsel yardımcı olma, yaşlı ve bakıma muhtaçların ihtiyaçlarının hızlı bir şekilde ulaştırılması, çöp konteynerlerinin ve sokak lambalarının bakımı, mahalle sakinlerine kaplıcalara ve tarihi yerlere geziler düzenlemek, İhtiyaç sahiplerine ramazan ayında yardım kolileri, öğrencilere eğitim desteği, sağlık ocağı getirilmesi için girişimde bulunmak ve  güvenlik kameraları kurdurulması.

Bir muhtardan daha fazlası için taarruza kalkan Zafer mahallesinin evladı Ömür Öztürk, tüm gücünü seçmenden aldığını ve seçildiği takdirde herkese eşit hizmet anlayışıyla hizmet edeceğinin dile getirdi.

AYYILDIZ HABER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir