HaberlerGÜNCELYurt İçi

EVLERE ŞENLİK EMLAKÇI MECLİS ÜYESİ

EVLERE ŞENLİK EMLAKÇI MECLİS ÜYESİ

Gün geçmiyor ki İncirliova siyasetinde hareketlilik olmasın. Son 5 yılın en polüler Partisi İncirliova’da İYİ Parti iken son yıllarda sansasyonlarla düşmeyen de İyi Parti.

2023 yılın son bombası İncirliova Belediye meclis üyesi Sibel  Koç. Emlakçılık yapan İyi Parti Meclis üyesi  Sibel Koç, iddialara göre Didim’de ikamet eden İncirliova’da 3 evi olan yaşlı kadının kira  paralarını toplayıp  büyük bölümünü vermemesi İyi Parti içerisinde de sıkıntılara neden oldu.  Didim’deki emlakçı S.B. ve evlerin sahibi yaşlı kadınına randevu vermesine karşı, foyalarının ortaya çıkmasından korkarak İncirliova’da olmadığını söyleyerek telefonlarını da kapatarak yok olan, Kiracıların yaka silktiği Emlakçı Meclis üyesi Sibel Koç’un  kiracıların ısrarlarına rağmen ev sahibi için o ‘’DELİ’’ diyerek görüştürmemesi sıkıntıya yol açtı.

Seçim arifesinde vatandaştan oy isteyecek olan İyi Parti’de Sibel Koç krizimi başlıyor . Didim’deki  karşı tarafla yaptığımız görüşmede, son bir görüşme yapılarak sonucuna göre  Hukuki süreci başlatmayı düşünüyorlar. Ayyıldız Gazete olarak bu süreci sonuna kadar takip ederek her gelişmesini kamuoyuyla paylaşacağız.

AYYILDIZ HABER

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir