HaberlerGÜNCELYurt İçi

ÜLKEMİZDE FUTBOLUN PATRONU TFF’DEN 100 YILIN AYIBI

ÜLKEMİZDE FUTBOLUN PATRONU TFF’DEN 100 YILIN AYIBI

Cumhuriyetimizin 100. Yılında Ülkemizin iki futbol devi Galatasaray ve Fenerbahçe’nin oynayacağı süper kupa maçını Riyad’a aldılar. Yüzüncü yılın Türk spor tarihinin süper kupa maçının Ülkemizde oynaması gerekirken nedenini sadece maddiyat olarak açıklayan TFF yönetimi, yaşanan tüm bu olumsuzlukların baş aktörüdür. Ardından maç günü yaşanan skandallarla bir anda Türk toplumunun tepkisi kırmızı çizgilerini dokunmalarından dolayı sert oldu.

Cumhuriyetimizin 100.yilindaki bu terbiyesizliği nasıl izah edeceksiniz? Atatürk’ü sevmeyebilirsiniz ama onu kurduğu Cumhuriyet Ülkesindesiniz.

Atatürk’ün 1923 te kurduğu TFF sen de sevmeyebilirsin ammmma unutmayın Atatürk’ün cumhuriyetinde yaşıyorsunuz, onu YA SEVECEKSİNİZ ya ONUN ÜLKESİNİ TERK EDECEKSİNİZ.

Sizler TURK FUTBOLUNA ihanet ettiniz. Bu işi bilmiyorsunuz belli oldu hemen İSTİFA EDİNİZ. Bizler futbol taraftarları olarak bugünkü REZALETİ YASATANLARI koltuklarında görmek istemiyoruz.

TFF Başkanına toplumun herkesiminden büyük tepki yağdı. Bu yüzyılın skandalını gören vatandaşlarımız TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’yi ‘’ Riyad’dan takımlarımız ülkemize dönsün, sen orada kal… İstifa et’’ diyerek tepkilerini dile getirdiler.

AYYILDIZ HABER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir