HaberlerGÜNCELSiyasetTanıtım

TAYFUN ŞAN EFELER BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ İÇİN BAŞVURUSUNU YAPTI

TAYFUN ŞAN EFELER BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ İÇİN BAŞVURUSUNU YAPTI

Aydın önceki dönem Ülkü Ocakları İl Başkanı Tayfun Şan Efeler Belediyesi  meclis üyeliği başvurusunda bulunda. 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli idareler seçimlerinde Efeler Belediyesinde Meclis Üyeliği yapmak için başvurusunu İlçe Başkanı Ahmet Baskın’a yapan Tayfun Şan sözlerine ‘’Büyük bir gururla, Aydın Ülkü Ocakları Başkanlığı dahil olmak üzere, Uzun yıllar çeşitli kademelerde Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkü Ocaklarında görev yaptım. Bugün yeni bir aşama kat ederek 2024 yılında yapılacak olan, Yerel Seçimlerde Efeler Belediye Meclisi Üyeliği Adaylık başvurusu yapmış bulunuyorum.

Efeler ilçemizde yaşayan, tüm vatandaşlarımızın yaşam kalitelerini artırmak, alt yapı ve üst yapı sorunu olmayan, sosyal donatı alanlarıyla huzur ve güven ortamı tesis edilmiş bir Efeler İlçesi hayaliyle meslek ve İş hayatımdaki tüm bilgi ve birikimimi, yönetim tecrübemi Efeler Belediye  Meclis Üyeliği ile bütünleştirerek siz aziz hemşehrilerimizin desteği ve teveccühü ile Hiçbir ayrım yapmaksızın, mezhep, etnik köken farkı gözetmeden, Efeler Ilçemize hizmet etmek için buradan Milliyetçi Hareket Partisi Efeler Belediye Meclisi Üyesi Aday Adayı olduğumu, siz değerli hemşerilerime de ilan ediyor, Hemşerilerimden , Partililerimden ve Dava arkadaşlarımdan çok kıymetli desteklerini bekliyorum. Değerli  Hemşerilerimin, Kıymetli destekleriyle, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Bilge Liderim Sn.Devlet Bahçeli Beyefendinin Üretken Belediyecilik anlayışı  ve 21. Yüzyılda Lider Ülke Türkiye ideali ile, 2023 Türk ve Türkiye Yüzyılı misyonuyla hareket ederek, Efeler İlçemizi hep birlikte inşa edeceğiz.

31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinin Başta Ülkemize ve Efelerimize, hayırlı olmasını diliyor, çıktığımız bu yolda, bizi muzaffer eylemesini Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum’’ diyerek bitirdi.

AYYILDIZ HABER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir