BelediyelerekonomiGÜNCELHaberlerTanıtım

Koçarlı soğuk güne sıcak başladı

Koçarlı soğuk güne sıcak başladı

Başkan Kaplan Sıcak Çorba ile Vatandaşın İçini Isıttı

Koçarlı Belediyesi tarafından ilçenin 2 noktasında yapılan çorba ikramı vatandaşları memnun ederek içini ısıttı.

Soğuk havada sıcak çorbayla ısınan vatandaşlar, kendilerine çorba ikram eden Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan’a teşekkür etti.

Koçarlı Belediyesi sabahın erken saatlerinde dükkanlarını ilçe esnafı ve tezgahlarını açan pazarcı esnafı ile soğuk havada alışveriş yapan vatandaşlar için her yıl olduğu gibi bu yılda sabah çorbası uygulaması başlattı.

Durmuş Terzioğlu Caddesi ve Park Caddesi olmak üzere 2 ayrı noktada kurulan çadırlarda ikram edilen çorbalar, kahvaltı yapma imkanı bulamayan ve soğuk havada üşüyen vatandaşları memnun etti. Soğuk havada ikram edilen sıcak çorbaları içen vatandaşlar, çorba ikramı için Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplana teşekkür etti.

SOĞUK HAVADA İÇİMİZİ ISITTI

Esnaflar ve vatandaşlar sıcak çorba uygulamasından duydukları memnuniyetlerini dile getirerek, “Soğuk havada içimiz çorba ile ısındı. Kahvaltı yapamamıştık. Bu havalarda sıcak çorba güzel oluyor. Başkanımızda Allah razı olsun, hem gönlümüzü hem de içimizi ısıtıyor” dediler.

HER PAZARTESİ DEVAM EDECEK

İlçenin iki noktasında vatandaşlara çorba ikramı yapıldığını ve her pazartesi günü bu uygulamanın süreceğini ifade ederek kendi elleriyle vatandaşlara çorba ikramında bulunan Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan “Havaların soğuması ile ilçe pazarımızın kurulduğu iki ayrı noktada vatandaşlarımıza çorba ikramında bulunuyoruz. Ayrıca personelimiz de gelip alamayan esnaflarımıza tepsilerle dağıtım yapıyorlar. Her kış ayında olduğu gibi bu kışta çorba ikramı uygulamamızı başlattık. Gerek tezgahlarını açan pazarcı esnafımız, gerek dükkanlarını açan yerel esnafımız ile soğuk havada alışveriş yapan vatandaşlarımızın bir nebze de olsa içini ısıtmak istedik. Vatandaşlarımıza hizmet etmek ve memnuniyetlerini görmek bizleri de mutlu ediyor. Çorba ikramlarımız her pazartesi günü aynı noktalarda devam edecek.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir