HaberlerGÜNCELSiyasetTanıtım

İNCİRLİOVA MHP GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI

İNCİRLİOVA MHP GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI

İncirliova Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Polat Tanrıkulu ve yönetim kurulu üyeleri yeni haftaya şov yaparak girdi. Sekiz Belediye Meclis üyeliği  için aday adaylığı başvurusunda bulunanlara görkemli bir basın açıklamasıyla birlikte kabul işlemlerini gerçekleştirdi.

Aydın İl Ülkü Ocakları  Başkanı Hakan Karakuş ve MHP İlçe Belediye Başkan aday adayı Funda Türker Çınar’ın katılımıyla yapılan belediye meclis üyeliği aday adayı tanıtım toplantısına çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.  Aday adayı tanıtım toplantısında İlçe Başkanı Polat Tanrıkulu ‘’ İncirliova’mız için bu kadar hizmet aşkıyla yanan ülüdaşlarımızın varlığı en büyük övünç kaynağımızdır. Allah bu dava için mücadele eden ve İlçemizin geleceği için elini taşın altına koyan herkesten Allah razı olsun’’ diyerek katılanlara ve başvuruda bulunanlara karşı memnuniyetine dile getirdi.

Bugün İncirliova Belediye Meclis üyeliği için Nazmi Sarıoğlu, İsmail İşlekkol, Himmet Kısa, Bülent Özcan, Yılmaz Çevik, Halil İrdem, Murat Karabacak ve Av. Mehmet Ceylan başvuru evraklarını MHP İlçe Başkanı Polat Tanrıkulu’ya bizzat teslim ettiler. Daha önce başvuruda bulunan İbrahim Toplu’da hazır bulundu. Resim çekilmelerin ardından aday adayı tanıtım toplantısı son buldu.

AYYILDIZ HABER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir