HaberlerGÜNCELSiyasetTanıtım

GERMENCİK MHP 4 ADAY ADAYIYLA GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI

GERMENCİK MHP 4 ADAY ADAYIYLA GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI

MHP Germencik İlçe Başkanlığına 2024 Mahalli İdareler seçimlerinde Belediye Başkanlığı için 4 aday adayı başvuru yaptı ve kalabalıktan dolayı aday adaylarının tanıtımı İlçe binasına sığmadığından ana yol kenarında yoğun tezahüratlar altında yapıldı.

MHP Germencik İlçe Başkanlığına Adil (Turgut)Gökçen, İsmet Akın, Ziya Karapelit ve Erdinç Vural  aday adaylık başvuru belgelerini teslim ettiler.

İlçe binasına sığmayan kalabalık nedeniyle İlçe Başkanı Turgay Ulutaş, aday adaylarının başvurularını parti binası önünde kabul etti. Aday adaylarına başarılar dileyen Başkan Ulutaş, Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş’i ise tepki gösterdi. Ülke olarak yerel seçimlere adım adım gittiklerini belirten Başkan Ulutaş, “Germencik’te yerel seçim çok öncesinden değer kazandı. Mevcut Belediye Başkanı Fuat Bey, Germencik’in beklediği, hak ettiği hizmet akışını sağlayamadı. Seçimlerden bir yıl sonra vatandaş, yeni bir başkan arayışına girişti. Bu bağlamda bizden beklenen sorumluluğu yerine getireceğimize inanıyoruz” ifadelerini kullandı. Ulutaş’ın ardından birer konuşma yapan aday adayları kendilerini tanıttı.

AYYILDIZ HABER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir