HaberlerGÜNCELKonuk Yazarlar

SÖKE’NİN FATİH’İ

SÖKE’NİN FATİH’İ

Söke Belediyesi Cumhuriyet Halk Partisi Başkan aday adaylığını açıklayan Fatih Akkentli basına kahvaltıda bizlerde buluştu.

Aydın TİNGADER  yönetim kurulu olarak davete icabet ettik. Uzun yıllar CHP çatısı altında siyaset yapan ve Partinin  her kademesinde bulunan Akkentli 2014 yılındaki Büyükşehir yasasından sonra Büyükşehir Belediye’nin  Bölge koordinatörü olarak Aydın’ın Batı tarafını karış karış dolaşması sonucunda siyasette genç  yaşına rağmen hızlı adımlarla mesafe kateden Belediye Başkan aday adayı Fatih Akkentli basının karşısında kendinden emin gayet net cevaplar vererek rahat bir duruş sergiledi ,sorulan her soruya net cevaplar vererek bundan sonraki süreçte Söke’nin yeni Fatih’i olacağını gösterdi.

Söke içinde yaparsa Fatih yapar sözlerinin yüksek sesle söylenmeye başlanması da Fatih Akkentli’nin omuzuna daha aday olmadan, Belediye Başkanı olmadan söke’lile tarafındanr ağır bir sorumluluk yüklemiş durumda.

Son olarak Akkentli’nin  sözlerinden anladığımız şayet Belediye Başkanı olursa Söke’nin kaybolan heba olan onca yılının acısını önümüzdeki 5 yılda hizmet olarak alacağa benziyor.

AYYILDIZ HABER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir