GÜNCELHaberlerSiyaset

CHP’Lİ ERGUN EĞRİFES ‘’BELEDİYEYİ YA ALACAĞIZ YADA KAZANACAĞIZ’’

CHP’Lİ ERGUN EĞRİFES ‘’BELEDİYEYİ YA ALACAĞIZ YADA KAZANACAĞIZ’’

Aday Adaylığını açıklayan CHP’li Ergun Eğrifes duygulu anlar yaşadı ve yaşattı. İncirliova Belediye Başkan Aday Adaylığını parti binasında açıklayan Ergun Eğrifes, devrimci ruh ihanet edenleri asla unutmaz sözleri ile salonda açıklamayı takip edenlere efsanevi bir söz söyledi.

İncirliova İçinden partili ve partisiz çok insanın basın açıklamasını takip etmeye gelmesiyle birlikte salonun dolması Belediye Başkan Aday Adayı Eğrifes’i mutlu ettiği görüldü. Özellikle diğer Başkan Aday Adayları ve İlçe parti başkanıyla birlikte verdikleri birlik ve beraberlik pozu partililer tarafından uzunca bir süre alkışlandı.

İncirliova CHP İlçe Başkanı Ümit Yaşar, Parti Sekreteri Nazlı Cengiz,Kadın Kolları Başkanı Merve Menderes, Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte diğer Başkan Aday Adayları Osman Gökmen, Mehmet Güler ve Burhan Altuğ’un hazır bulundukları Aday Adaylığı tanıtım toplantısında Ergun Eğrifes ‘’ adayımız kim olursa olsun, adayımızın etrafında birleşip belediyeyi ya alacağız yada kazanacağız. Bu parti o kadar büyük bir parti ki,  belediye başkanlığını 25 günde değil  5 günde kazandırır ’’ dedi.

İncirliova Belediye Başkan Aday Adayı Eğrifes basın açıklamasında ‘’ Öncelikle davetimize icabet ederek bizleri onurlandıran sayın misafirlerimiz, çok kıymetli basın mensuplarımız, saygıdeğer hemşerilerimiz.

Saygıdeğer İlçe Başkanım, Kadınlar kolu Başkanım, Gençlik kolu Başkanım ve çok kıymetli yöneticilerim ile birlikte Başkomutan Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün kahraman Kuvay-i Milliyeci Vatan Evlatları ile birlikte Türkiye Cumhuriyetini savaş meydanlarında kuran Cumhuriyet Halk Partisinin vefakar ve cefakar çok kıymetli üyelerimiz, örgütümüz.

Hepiniz hoş geldiniz sefalar getirdiniz.

Saygıdeğer dostlar bugün burada hayatımda almış olduğum en önemli ve en ulvi kararlardan biri olan İncirliova Belediye Başkan Aday adaylığımı açıklıyorum.

Almış olduğum bu karar Vatanımıza, Milletimize ve İncirliova’mıza hayırlı uğurlu olsun.

Bu kararı almama vesile olan Cumhuriyet Halk Partisi İncirliova ilçe yönetimine, her zaman yanımda duran ve sonsuz destek veren sevgili eşime sevgi ve şükranlarımı sunarım.Sevgi ve saygılarımla’’ diyerek sözlerine devam etti.

AYYILDIZ HABER

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir