HaberlerGÜNCELSiyaset

AK PARTİ NAZİLLİ’DE BEKİR KUVVET ERİM ADAY ADAYI

AK PARTİ NAZİLLİ’DE BEKİR KUVVET ERİM ADAY ADAYI

31 Mart 2024 yerel seçimleri yaklaşırken partilerin İl ve İlçe Belediye Başkan Aday Adayları da yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Önceki dönem Aydın Milletvekili olan AK Partili Bekir Kuvvet Erim Nazilli Belediye Başkanı olmak için başvurusunu Nazilli İlçe teşkilatına yaptı.

Aday Adaylık başvurusunu yapan B.Kuvvet Erim duygularını ‘’AK Parti Nazilli İlçe Teşkilatımızda, 31 Mart 2024’de gerçekleşecek Mahalli İdareler Seçimleri için Nazilli Belediye Başkanı Aday Adaylığı başvurumu gerçekleştirdim.

Şehrimizde yaşayan insanlarımızın sosyal, ekonomik, kültürel yaşam standartlarını yükseltmek, Nazilli’mize daha büyük hizmetler kazandırmak için, sorunlarını bildiğim ve çözümü için gece gündüz demeden çalışarak, daha gelişmiş bir Nazilli inşa etmek için, ben değil biz anlayışıyla yönetilecek bir Nazilli için çalışacağız.

İnşallah memleketimiz için hemşehrilerimiz ile birlikte yerelde ve genelde edindiğimiz tecrübelerimiz ile yeni bir ses, yeni bir heyecan getireceğiz.

İlçe Başkanımız Sn. Volkan Beyazıt başta olmak üzere teşkilatımızın tüm üyelerine, basın mensuplarımıza ve dostlarımıza destekleri için teşekkür ediyor, partimize ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum’’ diyerek dile getirdi.

AYYILDIZ HABER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir