AsayişÇevreHaberler

HUZUR OPERASYONU

HUZUR OPERASYONU

“Esnaf Polis elele, İncirliova güvende ”

İncirliova Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ercan Uçak yönetim kurulu üyeleriyle, İlçe Emniyet Müdürü Taner Emre’yi makamında  ziyaret ettiler. Ziyaretin adı İncirliova, konusu da huzur ve güvendi.

İncirliova Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ercan Uçak  oda olarak yapmak istedikleri bazı projeleri İlçe Emniyet Müdürü Taner Emre ve İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Erol Evcil ile paylaştı. İncirliova İlçe içerisindeki bazı okullarda özel güvenlik görevlilerinin olmadığını, okul imkanlarıyla bu konunun çözüme kavuşamayacağını ama Oda olarak bu konu hakkındaki  projeleriyle meseleyi halledeceklerini beyan etti ve şimdiye kadarki Emniyet tedbirlerinin had safhada olduğunu, konu çözüme kavuşması halinde  Emniyetin yaptığı çalışmalara katkıda bulunacağını dile getirdi.

Esnaf ve Emniyet ele ele vererek huzurlu ve güvenli bir İncirliova inşa etmek istediklerinin dile getirildiği ziyarette, her türlü güvenlik tedbirinin uygulanmasının vatandaşlar  için olduğu ortaya çıktı. Hatalı park, ehliyetsiz taşıt kullanmak,  plakasız – egzosu açık ve kasksız motor kullanmak ve trafik kuralarını ihlal etmek başlıca konular olup bu konularda Emniyetin gerekli çalışmalar içinde olduğunun altı çizildi.

İlçe Emniyet Müdürü Taner Emre ziyaretçilere ‘’İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde, İlçe içerisindeki tüm okullara güvenlik için irtibat görevlisi polis memuru ve amirleri  görevlendirdik, okullar etrafında da devriyeleri sıklaştırdık inşallah sorunsuz ve problemsiz bir eğitim dönemi geçireceğiz ’’ dedi.

AYYILDIZ HABER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir