HaberlerGÜNCELSiyaset

İNCİRLİOVA BELEDİYE BAĞIMSIZ BAŞKAN ADAYI ERGEZEN ‘’Kaya’ya İncirliova’lı vatandaşlardan tepki yağıyor’’

İNCİRLİOVA BELEDİYE BAĞIMSIZ BAŞKAN ADAYI ERGEZEN ‘’Kaya’ya İncirliova’lı vatandaşlardan tepki yağıyor’’

İncirliova Belediye Bağımsız Başkan Adayı Aşkın Ergezen, İncirliova Belediyesinin Kasım ayındaki mezarlık devrine sert tepki verdi. Sandıklı Mahallesine yaptığımız ziyarette mahalle sakinlerinin İncirliova Belediyesinin son skandalını konuştuğunun altını çizen Bağımsız Belediye Başkan Adayı Ergezen ‘’dirilere saygısı olmayanlardan ölüye saygı bekleyemezsin’’ serzenişinde bulundu.

İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya’nın geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen İncirliova Belediye Meclisi’nde Sandıklı Mahallesi’nde bulunan belediyeye ait 9 bin 943 metrekarelik, üzerinde cami ve mezarlığın da bulunduğu, arazinin SGK’ya devri için yetki alması üzerine başlayan tepki yağmuru sürüyor.

Sandıklı mahallesindeki vatandaşların Kaya’ya  tepki gösterdiklerini dile getiren Bağımsız Belediye Başkan Adayı Aşkın Ergezen ‘’ mahallede bulunan ve adeta köstebek yuvasına dönen yolların artık vatandaşlar  yapılmasını bekliyor. Aytekin  Kaya’nın belediyeye ait arazileri satarak neyi amaçladığını anlamadıklarını, söz konusu kararla İncirliova’nın kaybettiğini söyleyen mahalleli, Aytekin Kaya’nın İncirliova halkının değil kendisinin menfaatleri için çalıştığını söylüyorlar’’ dedi..

İncirliova Belediye Bağımsız Başkan Adayı Aşkın Ergezen, kendi iktidarları döneminde satan değil üreten bir belediyecilik anlayışı ile hizmet edeceklerini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir