HaberlerGÜNCELTanıtımYurt İçi

HALK ADAMI – HALKIN ADAMI – BAĞIMSIZ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI AŞKIN ERGEZEN

HALK ADAMI – HALKIN ADAMI – BAĞIMSIZ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI AŞKIN ERGEZEN

İncirliova Belediye Bağımsız Başkan Adayı Aşkın Ergezen tam saha presle seçim maratonu için halkın arasında. Başkan Adayı Ergezen uzun zaman önce başladığı seçim atmosferinde halk adamı olduğunu her fırsatta gösteriyor. Başkan Adayı Ergezen sokak, kahve, park, minibüs, pastane vb. heryerde vatandaşlarla birlikte olup yavaş  yavaş projeleriyle gönüllere girmeye başlıyor.

Ayyıldız gazetemizin ‘’HANGİ PARTİDEN KİMİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI GÖRMEK İSTERSİNİZ’’ anketinde herkesi ters köşe yatırıp bağımsız olarak oyların %27’sini alması tüm dikkatleri Bağımsız Başkan Adayı Aşkın Ergezen’e çevirdi. Vatandaşların partiler tarafından dayatma adaylara değil kendi isteyip benimsedikleri adayların seçimlere girmesini ve Belediyeyi yönetmesini istiyorlar.

İncirliova Belediye Bağımsız Başkan Adayı Aşkın Ergezen yapmak istediği belli başlı projeleri sizler için açıkladı ‘’İncirliova Belediyesi Kültür Park tesislerindeki Bütün kır düğün salonlarını ve eski yapı olan çay salonunu İncirliova belediye şantiyesinin fen işleri bölümü olan arac garajını parkın bir bölümünde bulunan halı sahayı iptal edip yerine tamamen içinde pasketbol sahası veleybol sahası çocuk oyun parkları et satış reyonu mangal reyonu bulunan piknik alanı olarak dönüştüreceğiz ve parkın içinde bulunan Balık restoranı olan bölümünü ve belli bir metre karesini çay Bahçesi olarak hizmete sokacağız.

Gerenkova mah.1 adet, Kurtuluş Mah.1Adet, Hürriyet Mah.1 adet, Zafer Mah.1 Adet, Sandıklı Mah. 1 Adet, Acarlar Mah.2 adet, İstiklal mah.4 Adet, Kapalı ve Açık Düğün salonlarını siz Halkımızın hizmetine sunacağız Diğer mahallerimizdeki düğün salonlarımız tekrardan restore ederek siz İncirliova sakinlerinin hizmetine sokacağız. Düğün salonlarımız Şehit, Gazi ve durumları müsait olmayan vatandaşlarımızıda Pastasından Aşcı’sına içeceğine herşey Belediye bütcesinden Karşılanacaktır.

Koçarlı yolu Bağkur kavşağından Zübeyde hanım caddesinin kesiştiği noktaya kadar karayollarıyla gerekli yazışmaları yapıp, projemiz uygun görülürse ağaçlandırma yapıp trafiğe kapalı yürüyüş yolu yapmak.

Çok Kıymetli İNCİRLİOVA‘lılar bilindiği gibi İncirliova Bağımsız Belediye Başkan Adayı oldum İNCİRLİOVA‘da hep beraber bir ilki gerçekleştirelim halkımızın her kesmine hitap edebilecek bir Belediye Başkanı seçerek bir ilki gerçekleştirmiş oluruz.  Herşey her hizmet eşit Bir şekilde İncirliova’mızın her bir vatandaşını ulaştırmayı hedefliyoruz, İncirliova Belediye Meclisine seçilen seçilemeyen meclis üyeleremizle.

Tüm Halkımızı Sevgi Saygı ve Muhabbetle selamlıyorum Allah’a emanet olunuz’’ diyerek sözlerini son verdi.

AYYILDIZ HABER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir