HaberlerGÜNCELKonuk YazarlarSiyaset

İncirliova’da büyük siyasi konsorsiyum / AYTEKİN KAYA

İncirliova’da büyük siyasi konsorsiyum / AYTEKİN KAYA

Son günlerde edindiğimiz bilgilere göre 31 Mart 2024 yerel seçimler için İncirliova Belediye Başkanı ve  yönetimini  oluşturmak adına büyük bir konsorsiyum çalışması gizli Kapalı kapılar arkasında yapılıyormuş………..!!!!!!!!!

4,5 yıllık süre zarfında birbirlerine söylemedikleri söz, etmedikleri  hakaret kalmayan, bu konsorsiyumun şu anki gizli ittifak üyeleri halk için, vatan için, İncirliova için ne değişti de Aytekin Kaya başkanlığında birleşmeye karar vermek üzeresiniz…….!!!!!

Daha önce Ağustos ayında çıkarmış olduğumuz gazetede yer verdiğimiz ‘’Aytekin Kaya  sizce hangi partili’’ haberimiz büyük yankı uyandırmıştı. İncirliova’yı ve bireylerini tanımayan bir matematik uzmanı dahi bu yazıyı okusa  belediye başkanının hangi partiden olduğu denklemini çözemez böyle bir ortamda gizli Kapalı kapılar arkasında; İncirliova Siyasetini yön vermek isteyen belediye de  meclis üyeliği yapan/ yapmakta olan bazı isimlerin fermuar sistemi denilen bir liste ile kapalı kapılar arkasında kendilerini sağlama alan anlaşmalara imza atacaklar mı….?????

‘’Can can çıkar huy çıkmaz’’ atasözünün ne kadar doğru olduğunu yukarıdaki fotoğrafta İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya bir kez daha herkese göstermiş oldu. Daha önceki dönemlerde gittiği her toplantıda söylediği her  siyasi sözde kendisinin 40 yıllık Cumhuriyet Halk Partili olduğunu dile getiriyordu ve şimdi ne değişti. Neden, Nasıl, Niçin gibi soruların 3 aydır havada kaldığı bu ortamda soruların cevapları tamamen bir muamma…..!!!!!

Yukarıdaki yazımızda söylemiş olduğumuz gibi hangi siyasi partiden belli olmayan bir kişinin oluşturulmak istenen  sistemde tekrar dan  başa geçirilirse, 4,5 yıl önce denendi ve sonucu kötü olan bu filmi  5 yıl  daha  aynı  tekrar yaşayacak mıyız…..????

Söz ve  yorum kamuoyunun………..!!!!!!!!!!!

AYYILDIZ HABER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir