HaberlerGÜNCELSiyasetTanıtım

İYİ PARTİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI BEKİR AYDIN ‘’BİZ BU ŞEHRİ KAZANACAĞIZ , MUHAKKAK KAZANACAĞIZ,  MUTLAKA KAZANACAĞIZ’’

İYİ PARTİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI BEKİR AYDIN ‘’BİZ BU ŞEHRİ KAZANACAĞIZ , MUHAKKAK KAZANACAĞIZ,  MUTLAKA KAZANACAĞIZ’’

İYİ Parti Aydın İl Teşkilatı’nca Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday adaylığını açıklayan Bekir Aydın için tanıtım toplantısı düzenlendi.

Recep Taner’in ardından kürsüye gelen İYİ Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Avukat Bekir Aydın, ilk olarak özgeçmişinden söz etti.  Aslen Çine’li olduğunu ama Yenipazar doğumlu olduğunu söyleyen Bekir Aydın, evli ve 1 çocuk babası olduğunu belirtti.  Bekir Aydın İstanbul’da avukatlık yaptığı süre içerisinde bazı belediyelerde çalıştığının altını çizdi. Bu seçimin kendileri için, İyi Parti için, ülke için çok önemli olduğunu dile getirdi.

İYİ Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Avukat Bekir Aydın, bir çok projelerinin olduğunu tam detaylı açıklamak için zamana ihtiyaç olduğunu söyledi. Büyükşehiri sadece  bir tek Bekir Aydın değil biz hepbirlikte yöneteceğiz ki her fikir bizim için çok önemli dedi.

“AYDIN’DA VİZYON EKSİKLİĞİ SORUNU VAR”

2024 seçimlerinin İYİ Parti açısından “kimlik seçimi” olduğunun altını çizen İYİ Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Avukat Bekir Aydın, yerel seçimlerin kendileri açısından büyük bir önem taşıdığını söyledi. Aydın, “ Genel Başkanımızın önerdiği üçüncü bir yolla kendi adaylarımızla yürüme kararı aldık ve devam ediyoruz. İçinde yaşadığımız Büyükşehir’de hizmet var mı? Vardır. Sosyal belediyecilik anlamında vardır. Ancak yarın yönetim değişse Aydın’da ne var, ne oldu Aydın’da desek, doğrusunu söylemek gerekirse Aydın’ımızı çevre iller gibi sınıf atlatacak yatırımlar değil. Aydın’da vizyon eksikliği sorunu var. Bizim derdimiz şu kişi bu kişi değil. Her şeyden önce şehrimize hizmet için yola çıktık. Buna adayız, buna talibiz. Büyükşehir’i kazanacağız” dedi.

AYYILDIZ HABER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir