HaberlerSiyasetTanıtımYurt İçi

AŞKIN ERGEZEN SAHALARDA

İNCİRLİOVA BELEDİYE BAŞKAN BAĞIMSIZ ADAYI GÖNÜL ADAMI

AŞKIN ERGEZEN SAHALARDA

İncirliova Belediye Bağımsız Başkan Adayı Aşkın Ergezen çoktandır seçim startını vermiş durumda. Mahalle mahalle (köy) akşamları vatandaşları ziyaret ederek ilk önce onların gönüllerini dokunuyor. Başkan adayı Ergezen vatandaşlara yavaş yavaş onların  Belediye Başkanlığında isteklerini sorarak ve kısa vadede yapacaklarını anlatarak ziyaretlerini sürdürüyor.  İncirliova Belediye Başkan Bağımsız adayı Aşkın Ergezen vatandaşlara seçildiği takdirde ilk öncelik kısa vadede onlara gerekli  olanları, yapacaklarını anlatıyor.

Ziyaret esnasında ilginç konuşmalar geçiyor; bunlardan bazıları ‘’ Aşkın bey Belediye Başkanlığına seçilirseniz  sakın olarak bir partiye geçmeyin’’ , ‘’ Başkanlık makamına ulaşamıyoruz bizimle iç içe olun ‘’, bir vatandaşta ‘’ Türkiye süper liginde şampiyon olacak yatımlar sezon öncesi bellidir ama Bursa ve Başakşehir nasıl şampiyon oldu’’ gibi dahasını burada yazamadığımız enteresan benzetmeli konuşmalar Aşkın Ergezen’e duyulmaya başlanan bir  güvenin işareti olarak görülüyor.

Yakın zaman dilimi içerisinde Bağımsız Belediye Başkan Adayı Aşkın Ergezen Gazetemiz Ayyıldız aracılığıyla tüm proje lerini ve merak ettiklerinizi sizlerle paylaşacak.

AYYILDIZ HABER

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir