HaberlerGÜNCELReklamlar

ETTEN KARDEŞLER / İNCİRLİOVA

ETTEN KARDEŞLER / İNCİRLİOVA

Etten Kardeşler  tamir bakım ve özel servisi İncirliova İlçesi İstiklal Mahallesi 502 sokak 3 numarada (Çarşı Çamii Arkasında) faaliyetini yıllardır sürdüren Murat Etten ve oğlu Enver Etten’nin beraberce işlettiği işletmedir.

Tamir, Bakım, Onarım, Satış, Beyaz Eşya, Klima, Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi özel servisi olarak tüm ihtiyaçlarınız için bir telefon kadar yakınız.

Servisimiz İncirliova, Germencik, koçarlı ve Efeler İlçelerimizin her mahallesinde kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak anlayışıyla hizmet vermektedir. Servisimiz profesyonel ekip kadrosu ile beraber üstün donanım ve tesisata sahip olmuş olup cihazlarınızda en hızlı ve kalıcı çözümler sunmaktadır.

Ayrıca Etten Kardeşler olarak Spot ürünlerin satış noktasıdır. Tertemiz bakımlı çalışır vaziyette , kimsenin kesesine dokunmayan fiyatlarla spot ev ürünleri satılmaktadır.

Servisimiz alanında Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Elektrikli süpürge,Klima ve Fırın cihazlarınızın tamir bakım ve montajını garantili ve güvenilir hizmet anlayışıyla yapmaktadır.

0.538 726 43 06

0.536 799 37 11

AYYILDIZ HABER

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir