HaberlerSiyaset

ALİ ŞAHİN Mİ İYİ PARTİ’YE GÖZ KIRPIYOR YOKSA İYİ PARTİ Mİ ALİ ŞAHİN’E GÖZ KIRPIYOR?

ALİ ŞAHİN Mİ İYİ PARTİ’YE GÖZ KIRPIYOR YOKSA İYİ PARTİ Mİ ALİ ŞAHİN’E GÖZ KIRPIYOR?

Kıymetli Ayyıldız Gazetemizin değerli okurları, bu yazımızda son bir aydır yüksek sesle kamuoyunda telaffuz edilen İYİ Parti & Ali Şahin konusunu ele alacağız. Bu konu bir iddia değil tamamen vatandaşın sözlerinin tercümesidir.

Son bir aydır yüksek sesle telaffuz edilen konu şöyle; şuanda Osmanbükü Mahalle Muhtarı olan  Ali Şahin daha önce ki dönemlerde Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanlığı da yapmış usta bir siyasetçi ama bir süre önce MHP’den istifa etti.

İncirliova siyasetinin şuanda dönme dolap gibi dönmesinden  dolayı son aylarda ortaya çıkan siyasi boşlukta vatandaşlar kendi kamuoylarında çeşitli adayları kafalarında ve muhabbetlerinde deniyorlar. Ali Şahin de tam bu konunun merkezi halinde çünkü bir kesimin istifadan dolayı tepkisini almış olsa da şu anki durumda İYİ Partiden görmek istiyorlar. Neden İyi Parti demeyin, tek mağdur ve alternatif parti  Ali Başkan için İYİ Partidir.

İki tarafın birbirini tarttığı şu ortamda mesafenin sadece bir göz kırpımı mesafesinde olduğu siyasi arenada Ali Şahin neden İyi Parti adayı olmasın.

Yılların siyasi tecrübesini vatandaşın Ali Şahin’de artık belediye içinde kullanması gerektiğini anlatmaya çalıştığı bu günlerde; İYİ Parti ile Ali Şahin’in siyasi nikahı olacak mı? Olacaksa ne zaman olacak?

Gelinen son nokta da siyasi konjektörün aynı bugün kü gibi kalması sonrasında İncirliova içerisindeki binlerce Ülkücünün oyları için alternatif adaylar olmalı değil mi? ‘’ Kurdun kulaklarını kesdim, sıra ipini bağlamada’’ diyenlere hiçbir Ülkücünün bırakın oyunu, verecek tek çakıl taşı dahi yok.

Uzunca zamandır gelinen noktada iki tarafın nabız yoklamaları esnasında artık vatandaş belirsizlik istemiyor.

Hulusi Genişoğlu

AYYILDIZ HABER

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir