BelediyelerHaberlerHİZMETSiyaset

ÖZLEM ÇERÇİOĞLU ‘’BECEREMİYORSAN GERİ VER KARDEŞİM’’

ÖZLEM ÇERÇİOĞLU ‘’BECEREMİYORSAN GERİ VER KARDEŞİM’’

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’dan CHP’nin 38. Aydın İl Kongresinde İncirliova Belediyesine  salvolar.

Konuşma sırasının kendine gelmesiyle birlikte kürsüye çıkan Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu bugüne kadar Aydın’da Büyükşehir Belediyesi olarak yaptıkları hizmetleri ilçe ilçe anlatmaya başladı. Tam sıra İncirliova’ya gelince hizmet yapılmıyor diyerek ağlayanlara yaptığı hizmetleri tek tek anlattı.

Özlem Çerçioğlu’nun konuşması ‘’ İncirliova’ya 504 milyon TL yatırım yapıldı, gözünüz görsün, bir de hizmet yapmıyor  dediler. Elinizi vicdanınıza koyun. Bu hizmet sizlerin sayesinde oldu, sizin alın teriniz var, sizin oylarınız var, hakkımızı helal etmiyoruz sandık geliyor’’ diyerek sözlerini sürdüren   Büyükşehir Belediye Başkanı  Çerçioğlu yapılan yolları hizmet binasını, içme suyu ve kanalizasyon vb. hizmetleri  anlattıktan sonra ‘’Daha ne yapalım biz, kendileri taş üstüne taş koymazlar, yapılan işi de beğenmezler hadi oradan’’  diyerek  son bölümde yapılan çocuk gelişim merkezi ekrana gelince Çerçioğlu’nun sözleri ‘’ Bu önemli biz burada çocuk gelişim merkezi yaptık ve İncirliova Belediyesine devrettik. 6 aydır açamadı yazıklar olsun, binayı yapıp vermişiz açamıyor 6 aydır. BECEREMİYORSAN GERİ VER KARDEŞİM’’  diyerek İncirliova sözlerini bitirdi.

AYYILDIZ HABER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir