ÇevreGÜNCELHaberlerHİZMET

İNCİRLİOVA’DA BAŞKANLAR ZİRVESİ

İNCİRLİOVA’DA BAŞKANLAR ZİRVESİ

4 İLÇEDE PAMUK TOPLAMA ÜCRETİ 950 TL

İncirliova Ziraat Odası Başkanı Ali Oğuzhan Ülgüdür’ün misafirleri Efeler Ziraat Odası Başkanı Mehmet Kendirlioğlu, Germencik Ziraat Odası Başkanı Şahabettin Çapakcıoğlu ve Koçarlı Ziraat Odası Başkanı Taner Güneş oldu. Başkan Ülgüdür diğer Başkanlar Kendirlioğlu, Çapakcıoğlu ve Güneş’le İncirliova içinde bir takım ziyaretler yaptılar.

İncirliova Ziraat Odası’nın ev sahipliğinde yapılan toplantıda, bir dönüm pamuğun nakliye hariç 950 liraya toplanmasına karar verildi. Toplantının ardından açıklamalarda bulunan Başkan Mehmet Kendirlioğlu, pamuk sezonunun Aydın ve Türkiye’ye hayırlı olmasını diledi. Aydın’da pamuğun yoğun olarak Söke, Koçarlı, Germencik, İncirliova ve Efeler’de bulunduğunu hatırlatan Kendirlioğlu, pamuğun nisan ayında dikilmeye, ekim ayında da hasat edilmeye başlandığını dile getirdi

Daha sonra İncirliova Ziraat Odası Başkanlık odasında çiftçilerimiz için verimli toplantı gerçekleştirdiler. Özellikle Germencik Ziraat Odası Başkanı Şahabettin Çapakçıoğlu’nun uzun zaman dilimi içinde  mücadelesini verdiği ve sonunda hayata geçirmek üzere olduğu projeler gündemin en dikkat çeken bölümü oldu. Dört yakın İlçe Ziraat Odası Başkanları birbirlerine başarı dileklerini sunduktan sonra toplantı fotoğraf çekimiyle son buldu.

AYYILDIZ HABER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir