HaberlerGÜNCELSeçim

CHP AYDIN 38. KONRESİNDE BAŞKAN HİKMET SAATÇİ

CHP AYDIN 38. KONRESİNDE BAŞKAN HİKMET SAATÇİ

CHP Aydın İl Başkanlığı’nın 38’inci olağan kongresi Aydın’ın Efeler ilçesindeki Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

CHP Aydın İl Başkanlığı’nın 38’inci olağan kongresinde Aydın CHP Milletvekilleri Bülent Tezcan, Hüseyin Yıldız, Süleyman Bülbül, Evrim Karakoz, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu,CHP eski Milletvekili Berhan Şimşek, İlçe Belediye Başkanları, İlçe Parti Başkanları, Meclis üyeleri ve çok sayıda partililerin katıldığı 38. Aydın İl kongresi Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından konuşmalara geçildi.

CHP Aydın İl Kongresi’nde İl Başkanı Hikmet Saatçi konuşurken salondaki gençlerin CHP’den istifa eden Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay’ı kastederek “Hırsız Fatih” sloganları atması dikkat çekti.

Kongrede konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu yaptığı faaliyetleri hem gösterdi, hem de anlattı. Konuşmalarda personele %20 zam verdiğinin müjdesini verdi ve birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı.

Tek aday ile il kongresine giden Aydın CHP il kongresi Hikmet Saatçi’nin konuşmasıyla başladı. Yüksek katılımın sağlandığı kongre de konuşmalardan sonra oy kullanımına geçildi.

AYYILDIZ HABER

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir