HaberlerGÜNCELSiyaset

CHP’Lİ ESKİ VEKİL BALBAY İNCİRLİOVA’DA

CHP’Lİ ESKİ VEKİL BALBAY İNCİRLİOVA’DA

Cumhuriyet Halk Partisi İncirliova İlçe Başkanlığı, eski Milletvekili Mustafa Balbay’ı ağırladı. Mustafa Ali Balbay, TBMM 24. ve 25. Dönem İzmir milletvekilidir. İncirliova İlçe Başkanı Ümit Yaşar ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Mustafa Balbay’a gösterilen ilgi partililer tarafından sevgi seline dönüştü.

İlçe parti binasında gerçekleşen ziyarette Balbay’ı, partinin İncirliova İlçe Başkanı Ümit YAŞAR  ve İncirliova İlçe Kadın Kolları Başkanı Merve Menderes’in yanı sıra ilçe örgütü yöneticileri ile CHP İncirliova Belediye Başkan Aday Adayları  ve  çok sayıda partili ağırladı. Balbay, örgüt binasında kendisini misafir eden partililere hitaben bir konuşma yaptı.

Konuşmasında ağırlıklı olarak ülkenin içinde bulunduğu sosyal, ekonomik ve politik sorunlara işaret eden Balbay, iktidar partisini eleştirdi.

“Bu iktidarın halkın kat’ında kabulü giderek zayıflıyor.”, cümlesiyle sözlerine başlayan Eski Milletvekili Balbay, AKP iktidarının uyguladığı politikaların halka anlatılamaz hale geldiğini iddia ederek iktidar partisinin gidici olduğunun ortaya çıkmaya başladığını ifade etti.

AYYILDIZ HABER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir