HaberlerGÜNCELSiyaset

İNCİRLİOVA CHP İLÇE BAŞKANI ÜMİT YAŞAR ‘’BELEDİYEYİ DAHA ÖNCE NASIL ALDIYSAK YİNE ALACAĞIZ’’

İNCİRLİOVA CHP İLÇE BAŞKANI ÜMİT YAŞAR ‘’BELEDİYEYİ DAHA ÖNCE NASIL ALDIYSAK YİNE ALACAĞIZ’’

İncirliova CHP İlçe Başkanı Ümit Yaşar kendi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada en göze çarpanı ‘’  biz İncirliova’yı daha evvel nasıl aldıysak yine alacağız hem de eze eze alacağız’’  cümlesi oldu ve Başkan Yaşar’ın geriye kalan açıklaması;

‘’İncirliova ilçe başkanı olarak ilçe başkanı olduğum andan bu yana; var gücümle, İncirliova’yı, İncirliova halkını, İncirliova halkının iradesini hiçe sayan belediye başkanının nasıl da bir yanlışın içine düştüğünü göstermek adına mücadele ediyorum.

Milletçe ekonomik bir krizle boğuştuğumuz şu günlerde, kendi ikbalini, hem İncirliova şehrinin hem de İncirliova halkının önüne konumlandıran İncirliova Belediye Başkanı halkımızı da ilçemizi de görmezden gelmektedir.

Andolsun ki bu şehir kendi iradesine böylesi ihanet edenlerden sandıkta intikamını alacak, onlara siyasetin nasıl da prensipler ve duruş üzerine kurulu olduğunu güzel bir dersle öğretecektir.

İncirliova halkı elbette sandıkta AKP’nin kendisini yönetmesini dileseydi cumhur ittifakına gider onlara oy verirdi.

Ama İncirliova halkı böyle demedi, beni millet ittifakı yönetsin bana millet ittifakı hizmet etsin dedi.

İşte milletin iradesine saygısızlık tam da bu noktada başlar.

Ama lar, fakatlar, lakinler bu milletin lügatinde hiçbir zaman yer bulamamıştır, bundan sonra da bulamaz.

Günü kurtardığını zannedenler, şimdilik kendince kendi önünü boşaltanlar, bu milletin çocuğuna alamadığı bir kalemin de cebine koyamadığı bir gevrek parasının da sorumlusu ve yaşanan rezilliklerin de ortağıdır.

Ey İncirliova halkı, benim kadirşinas hemşehrilerim, hiç merak buyurmayın, biz İncirliova’yı daha evvel nasıl aldıysak yine alacağız hem de eze eze alacağız. Millet iradesine saygısızlığı tercih edenleri de Mart sonunda törenle siyaset mezarlığına postalayacağız!!!’’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir