Haberler

İNCİRLİOVA HALKI OLARAK İSTİYORUZ

2019 SEÇİMLERİ SONRASINDA ÖNCEKİ DÖNEM BELEDİYE BORÇLARINI BELEDİYE BİNASINA  ASIP HALKI BİLGİLENDİRDİĞİNİZ GİBİ DE SİZİN 4,5 YILLIK BORÇ/ALACAK TABLONUZU BİNAYI ASIP YİNE KAMUOYUNU BİLGİLENDİRMENİZİ…….. SAYIN BELEDİYE BAŞKANI;

İNCİRLİOVA HALKI OLARAK İSTİYORUZ

2019 yerel seçimlerinde İncirliova Belediye Başkanlığını kazanan Aytekin Kaya önceki dönem Gürşat Kale idaresinde ki belediye yönetiminin bıraktığı borçları pankart yaptırarak Belediye binasına astırmıştı.

Halkı bilgilendirme adına bunu yaptığını dile getiren Belediye Başkanı;  kendi 4,5 yıllık iktidarı döneminde belediye borç veya alacaklarının da pankart yapılarak halkın  şeffaf yönetim anlayışıyla bilgilendirilmesini istiyoruz.

Önceki gün Belediye meclisinde size borçlanma yetkisi verilmiştir. İncirliova’mızın yararına ise bu karar sonuna kadar arkasındayız ama borçlanma yapılıp nereye ne ödendiği / ödeneceği sadece sizin tarafınızdan bilinip işlem yapılacaksa da sonuna kadar da karşısındayız.

Sayın Belediye Başkanı ve Belediye Meclis üyeleri  meclis toplantısında oylamadan önce yapılacak borçlanmanın karşılığı olan ödenecek borç listesini toplantıda bakıp okuyup şerh koyup öylemi oy kullandınız.

Tüm herkesin borçlarının ödenmesi ve ödenmek istemesi güzel bir davranış ama yukarıda da bahsedilen  borçların detaylarını bilmeden bir kişi tarafından ödenecekse de bunun hesabını kamuoyuna sonunda herkes verir.

İncirliova halkı ve kamuoyu olarak ‘’4,5 YILLIK BORÇ / ALACAK TABLONUZU’’ önceki dönem pankartının yanına asmanızı şeffaf bir şekilde bilgilendirme istiyoruz.

AYYILDIZ HABER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir