HaberlerSeçimSiyaset

İNCİRLİOVA CHP’DE ÜMİT YAŞAR DÖNEMİ

İNCİRLİOVA CHP’DE ÜMİT YAŞAR DÖNEMİ

Yapılan İlçe seçimlerinde tek liste ile giren Ümit Yaşar CHP İncirliova’nın yeni Başkanı seçildi. Yoğun  bir adaylık sürecinin ardından tek aday olarak seçime giren çiçeği burnunda başkan Ümit Yaşar bayrağı Hasbi Akman’dan devraldı.

Olağan Kongreye Aydın CHP İl Başkanı Hikmet Saatçi, CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Dinç ve CHP Milletvekilleri Bülent Tezcan, Hüseyin Yıldız, Süleyman Bülbül, Evrim Karakoz katıldı. İYİ Parti İncirliova İlçe Başkanı İsmail Gün ve Germencik İlçe Başkanı Sabahat Baltacı katıldı. Daha birçok misafir  ve delegelerin hazır bulunduğu konrede divan başkanlığını Hikmet Saatçi yaptı.

Ve Ümit Yaşar İncirliova CHP içinde yetişip büyüyen ve kendini halkın hizmetine adayan efsane ‘’KAN BANKASI’’ olarak yeni İlçe Başkanı seçildi.. Sağlık sektörüne ve herkese lazım kan ihtiyacını yılların birikimleriyle karşılayan Ümit Yaşar şimde de İncirliova CHP İlçe  başkanı.

İncirliova CHP İlçe Başkanı Ümit Yaşar ‘’ Yıllarca sağlık konusunda hayatlarınızı bana emanet ettiniz teşekkür ederim. Simde de İncirliova CHP İlçe Başkanlığı makamını emanet ettiniz sizlere hizmet şerefine erişmiş oldum, bu güzel yolda inşallah sizlere mahcup olmam. Hepinize katılımlarınızdan dolayı gökteki yıldızlar kadar teşekkür ederim. Ve ben Ümit geliyorum’’ dedi.

AYYILDIZ HABER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir