GÜNCELHaberlerHİZMETYurt İçi

İNCİRLİOVA /HÜRRİYET MAHALLESİ MUHTARI TUNCAY YILDIZER’İN FAALİYETLERİ

İNCİRLİOVA /HÜRRİYET MAHALLESİ MUHTARI TUNCAY YILDIZER’İN FAALİYETLERİ

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde İncirliova İlçesi Hürriyet Mahallesi muhtarı seçilen Tuncay Yıldızer, geçen 4,5 yıllık süre içerisinde tüm dünyayı kasıp kavuran pandemininde içinde olduğu zorlu koşullar içerisinde mahalle içinde yaptırdığı hizmetler. İlçe içerisinde stratejik bir öneme sahip olan ve önceki dönemlerde kapanan anayolun karabağ geçidinin tekrardan açılması için verdiği mücadele ve bürokrasinin zorluklarını bilmeyen yok gibidir.

Aktif ve girişkenliğiyle namlı Hürriyet mahallesi Muhtarı Tuncay Yıldızer ile Ayyıldız gazetesi olarak yaptığımız sohbet esnasın  mahallesi için verdiği mücadelenin hizmet olarak geri döndüğünde  vatandaşlarla birlikte aldığı mutluluğun tadının bir başka olduğunu dile getirdi.

*339-340 sokaklarda olmayan kanalizasyon hat çalışması yapıldı.

*Karabağ cd.- Mimar Sinan cd. VE Hastane cd. Üzerinde bulunan hasarlı elektrik direklerinin değiştirilmesi (aydem) yaptırıldı.

*342-343-344-347-349-350-351-352-353-354-355 sokaklar ve Girne caddesinde bulunan elektrik tellerinin yer altına alınması yapılıp bitirildi.

*Karabağ yolunun anayoldan ışıklı kavşak yapılarak tekrardan açılması sağlandı.

*319 sokağın taş döşeme işi yaptırıldı.

*Namık Kemal caddesinin yağmur sularının altında kalmasından dolayı yıllarca yaşanan mağduriyet sonrasında caddeye yağmur  suyu için gider borularının döşenmesi yaptırıldı.

 

*Hürriyet Mahallesi okulunun bahçe düzenlemesi  (YİKOB)  yaptırıldı.

 

Daha onay aşamasında bekleyen projelerin yapılması başlanacağında bizzat herkese bilgi tarafımızdan verilecektir.

Tuncay YILDIZER

İncirliova/Hürriyet Mah. Muhtarı

 

AYYILDIZ HABER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir