HaberlerGÜNCELHİZMETYurt İçi

KOÇARLI’LI AK KADINLAR DA ‘’SICAK SOFRALAR TEKRAR KURULSUN’’ PROJESİNDE

KOÇARLI’LI AK KADINLAR DA ‘’SICAK SOFRALAR TEKRAR KURULSUN’’ PROJESİNDE

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir’in öncülüğünde başlatılan ‘Sıcak sofralar tekrar kurulsun’ projesi ile bölgeye “Mutfak seti’ gönderilecek.

Koçarlı AK Parti Kadın Kolları başta Başkan Ayli Dağdeviren ve ekibi ile İlçe içerisinde ‘Sıcak sofralar tekrar kurulsun’ projesi ile bölgeye “Mutfak seti’ göndermek için seferber oldular.

Asrın felaketinin yaşandığı ilk andan itibaren her kademesi ile sahada olan AK Parti, kadın kolları teşkilatları ile de özellikle kadın ve çocukların ihtiyaçlarını tespit ve temin için seferber oldu.

Çadır kentlerin kurulması ve kısa zamanda konteyner kentlere geçilecek olması, ihtiyaçları farklı bir noktaya getirdi.

Yapılan saha çalışmalarında diğer ihtiyaçlarla birlikte bölgedeki ailelerin günlük yaşamlarını sağlıklı bir şekilde sürdürebilmeleri için kadınların mutfak eşyaları temininde güçlük çektikleri tespit edildi. Ak Parti Koçarlı İlçe Kadın Kolları Başkanı Aylin Dağdeviren ; “Bu çerçevede Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığımızın önderliğinde Türkiye genelinde il ve ilçe teşkilatlarımızı kapsayan yeni bir kampanya başlattık. “Sıcak sofralar tekrar kurulsun” kampanyası çerçevesinde hazırlanan tencere, tava, çaydanlık, tabak, kase, bardak, çatal, kaşık, saklama kabı, ekmek bıçağı ve sofra bezinin yer aldığı malzemeleri gönderilmek üzere hazır hale getirdi. Çadır veya konteyner kentlerde yaşayan depremzede vatandaşlara teslim edilecek” dedi.

AYYILDIZ HABER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir