HaberlerGÜNCELSiyaset

İYİ PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ŞENAY DUMAN TEKİN İSTİFA ETTİ

İYİ PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ŞENAY DUMAN TEKİN İSTİFA ETTİ

İncirliova Belediye İyi Partili meclis üyesi Şenay Duman Tekin partisinden istifa etti. Önceki sayılarımızda gazetemiz Ayyıldız’a röportaj veren Belediye meclis üyesi yaşanan olumsuzluklar ve haksızlıklar karşısında, ‘’sesini duyuramadığı İncirliova Belediye Başkanı ve İyi Parti İlçe Başkanına’’ istifa ederek tavrını dürüstlükten yana almış oldu.

Mehmet Güler‘in istifasından sonra sosyal medyadan belediye başkan yardımcılığına adı gündeme gelen ve İyi Parti İlçe bünyesinde başkan yardımcılığı için ön seçimde ilk sırada ismi çıkan Şenay Duman Tekin’e sosyal medya üzerinden İyi Parti İlçe başkanının Belediye başkan yardımcılığına atandığını duyurmasıyla gündeme oturdu. Şenay Duman Tekin daha sonra İlçe Belediye başkanından veto yedi. İyi parti ilçe teşkilatının kararına saygı duymayan İncirliova İyi Partili Belediye Başkanına seçmenin ve partinin tepkisi merak konusu.

İncirliova Belediye Başkan Yardımcılığı için gündeme gelen ancak ataması yapılmayan Şenay Duman Tekin, E-devlet üzerinden parti üyeliğini sonlandırarak İYİ Parti’den ayrıldı.

Bu konu hakkında röportaj talebimizi İncirliova Belediye Meclis üyesi Şenay Hanım ‘’ Durumları içinden çıkılmaz bir hale getiren ve bizleri istifaya kadar götüren İncirliova Belediye Başkanı ile İyi Parti İl Başkanı bu konu hakkında açıklama yapsın’’ dedi.

AYYILDIZ HABER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir