EğitimHaberler

BAŞKAN DİNÇER’DEN ÇİNE’DE BİR İLK EĞİTİM ATÖLYESİ AÇILDI

BAŞKAN DİNÇER’DEN ÇİNE’DE BİR İLK EĞİTİM ATÖLYESİ AÇILDI

Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, ilçede bir ilki gerçekleştirerek, Çineli çocukların, öğrencilerin ve gençlerin ders çalışıp kitap okuyabileceği Eğitim Atölyesi’ni hayata geçirdi.

Şevketiye Mahallesi Kuvayımilliye Caddesi No 18 adresinde ders çalışmaya uygun olarak dizayn edilen Çine Belediyesi Eğitim Atölyesi kapılarını açtı. Çineli öğrenciler için hizmete giren Eğitim Atölyesi, büyük bir yeşil alan ve parkı da bünyesinde barındırıyor.

“KİTAP BAĞIŞLARINIZ ÇİNELİ GENÇLERİMİZE IŞIK OLSUN”

Çine Belediyesi Eğitim Atölyesi’nin, gerek hoş atmosferi gerekse barındırdığı imkânlar ile kısa zamanda gençlerin ilçedeki bir numaralı uğrak noktası olacağını belirten Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, “Eğitim Atölyemizi Çine halkımız ile el ele büyütüp güçlendireceğiz. Vatandaşlarımızdan daha önce okuyup kaldırdığı kitaplarına talibiz. Evlerinizde tozlanan kitaplarınız Eğitim Atölyemizin raflarını doldurup, Çineli öğrencilerimize ışık olsun.” dedi.

 

“EĞİTİM ATÖLYEMİZ HEP BİRLİKTE BÜYÜTELİM”

“Kitap bağışlamak isteyen vatandaşlarımızdan da bağışlarını bekliyoruz” diyen Başkan Dinçer, “Vatandaşlarımız 0530 748 20 49 ve 0256 711 69 24 numaralı telefondan Çine Belediyemizi arayarak iletişime geçebilirler. Gelin öğrenci yuvası Eğitim Atölyemizi hep birlikte büyütelim.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir