HaberlerReklamlar

DEMİR GÜVENLİK SİSTEMLERİ / İNCİRLİOVA

DEMİR GÜVENLİK SİSTEMLERİ / İNCİRLİOVA

İncirliova ilçesi Cumhuriyet mah. 7 eylül cad. no:19 adresinde faaliyette bulunan DEMİR GÜVENLİK SİSTEMLERİ güvenli yaşamın öncüsü.

DEMİR GÜVENLİK SİSTEMLERİ; Yangın alarm ve ihbar sistemleri, Otomatik kapı-bariyer sistemleri, güvenlik kamera sistemleri, Hırsız alarm sistemleri, Personel takip sistemleri,  toplu yaşam merkezlerinin dijital, hd, 4K Ultra hd uydu yayınlarından toplu merkezi uydu sistemleri, telefon santralı çeşitleri, Diafon sistemleri ile sizlere güvenli hizmet sunmaktadır.

Serkan DEMİR’in sahibi olduğu firma olan DEMİR GÜVENLİK SİSTEMLERİ 6 büyük firmanın güvenlik ürünleriyle güvenilir bir güvenlik hizmeti sunmaktadır. Sektöründe önde gelen bir firmanın sahibi Serkan Demir ‘’Her zaman müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak, teknolojik değişim ve gelişme şartlarında süreklilik ve güvenilirlik ile sektörde lider olmak, hizmette anlayışımızdır. Kendisini geliştiren yenilikçi yaklaşımları ile, Demir Güvenlik Ve Bilişim Sistemleri daha fazla çalışarak teknolojik çözümler üretmeye devam edecektir. Ayrıca Çiftçimiz ve esnafımıza 4. yılımıza özel olarak kampanya yapıyoruz, ihtiyacınız olan güvenlik ürünlerini almadan önce bize uğrayıp bilgi alınız ki kalite ve kampanyamızdaki güzellikleri de öğrenin’’ dedi.

AYYILDIZ HABER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir