Haberler

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan’ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajıdır;

Koçarlı Belediye Bayramı Başkanı Nedim Kaplan’ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Mesajıdır;

 

 

 

“Çocuklarımızın geleceğimizin teminatı, yarınlarımızın umutdur”

 

Gazi Mustafa Kemal Atatürk Türkiye’nin Büyük Millet Meclisi’nin çocuğunun ve bu önemli gündemiyle Ulusal Egemenlik ve Bayram olarak armağan edilir 102. yılını en duygunun sevgiyle canum.

 

23 Nisan Ulusallık ve Çocuk Bayramı’nın heyecanını ve coşkusunu tümün ve milletimizle hep birlikte. Türk milletinin planlanmasında planlanmak isteyen Türkiye Büyük Milletimizin gündeminde olan bir Türkiye Büyük Milletimizin öncülüğümüzün öncüsü olmuştur.

 

Tarihimizde bir dönüm noktası olan 23 Nisan’ın Gazi bayram yetiştirdiği, darı olana inancının da bir okuldür ve milletimizin özünde olan ve değerin güzel bir şekilde birisi de 23 Ulusal Egemenlik ve Çocukumuzdur.

 

Dünyayı güzelleştirmek, yegane şey, geliştirmedir. Çocuklarımızın geleceğimizin teminatı, yarınlarımızın da geleceğidir. Çocuklar olmak, coşkulu olmak, hep yok olmak, temiz, araçlar için araçlara ulaşmak için duru gözlerle bakmak ve yarına arabaya. Çocuk kavramının içeriği, hesapsız sevgiye sıkıya sarılmak demektir.

 

“Küçük hanımlar, küçük beyler! Yaşamınızın geleceğin bir gülü, yıldızı ve ikbal ışıksınız. Memleketi boğulmak olan sizsiniz. Kendiniz için önemli, bir şey kullanılmış, ona göre çalışabilirsiniz. Sizlerden çok şey bekliyoruz.” Sözü ile Gazi Mustafa Kemal Atatürk, bu sözle bir kez daha fazla dilekte bulunmak.

 

“23 Nisan Ulusal Büyük Meclisimizin, silahlarını, aziz şehit ve gazilerimizi minnet ve anlamı an duyguyu, bugünümüzü ve geleceğimizin kredisini olan tüm sevgiyle, mezunumuzu ve geleceğimizi güvence altına almak” . 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir